Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Cra premium a linka od o2

Cra premium a linka od o2

Josh (6.3.2007 16:22:09)

ahoj, vsiml jsem si ze mozne mit telefonni linku u o2 a premium adsl od cra. zajimalo by m,ne jestli je nejaky technicky rozdil kdyz budu mit adsl i linku u cra nebo linku i o2. je pouzita trenba jina technologie, jina ustredna nebo tak? da se rict ze jedno je kvalitnejsi a druhe horsi? aby se nerozpoutal flame tak berte jako fakt to ze: - opravdu jde mit linku u o2 a premium adsl od cra (podle ceniku je jediny rozdil v tom ze pokud je cele u cra tak se neplati pausal telekomu, ale zase je adsl o neco drazsi takze spora je minimalni - zajioma mne ciste technicke hledisko, kvalita apod, ne ze kdyz to cele prevedu k cra usetrim 90 korun mesicne diky

Anonym (7.3.2007 06:02:46)

Občas se povede i nechtěné :)

Anonym (7.3.2007 08:08:10)

Rozdil je uplne(cele frekvencni spektrum ma CRA) a castecne(ma jen frekvence pro ADSL) zpristupneni mistni smycka, ale to ty nepoznas. Pokud linku prevedes k CRA a nezaplatis preneseni cisla (cca 3600,- co dostane zaplaceno O2), tak dostanes nove cislo (ja na tom docela ziskal, mam ted nadherne cislo, ktere jsem si zapamatoval po 1. precteni). Vyhodou je, ze chodi jeden ucet, mas koho v pripade problemu tlouct po hlave.

Anonym (7.3.2007 12:58:13)

Zase na druhou stranu, když řešíš problém s ČRa, tak se pořád jenom vymlouvají na O2, že tohle a tohle. Potom zjistíš, že to vlastně ještě O2 ani nepředali, jenom to u nich někde zkejslo. Jinak technologicky je to samozřejmě úplně něco jiného. Pokud máš linku od O2, tak používáš ústřednu O2, pokud používáš ČRa, tak ses připojenej tuším přes ten jejich triple play MALC, či jak se to jmenuje.

Tomáš Oborný (13.3.2007 13:18:58)

Zdravím, pošlete mi na sebe kontakt na email, vysvětlím Vám rozdíl mezí verzí SPV a PPV a dle Vašich informací Vám navrhnu co by bylo pro Vás lepší. Můžete kontaktovat i na ICQ: 310228205 Oborný Tomáš České Radiokomunikace a.s.

Anonym (13.3.2007 13:57:22)

Spis za co mas vetsi vejvar

Anonym (13.3.2007 16:08:05)

omg zase flame toje demence :) oborny se snazi pomoct a ty mu nadavas jestli z teho ma naky money noa?

Anonym (13.3.2007 16:14:06)

Ne, on se nesnazi pomoct, on jen blbne lidi

danik (13.3.2007 19:59:05)

no, urcite je pan Odborny rozumnejsi, nez anonym z 13.3. 13:57....... urcite shanu pana Odborneho ocenuji, je to proste pomoc...... a ze za to ma od CRA nejakou kacku? No a co? to je prece normalni, myslim, ze takove lidi by si mely platit vsechny spolecnosti!!! taky nenadavs DSL serveru, ze tu ma reklamu, z ktery ma vejvar.......

filip (13.3.2007 23:33:51)

Pan Oborny je asi fajn clovek, ale neco jineho je fakt ze pracuje pro spolecnost ktera podvadi lidi a uvadi klamavy reklamy, CRa.

Anonym (14.3.2007 07:25:14)

no nevim, napriklad? rozhodne se mi reklamy CRA zdaji mene klamave nez od o2

Anonym (15.3.2007 09:03:25)

Tak to se ti fakt zda a moc o tom nevis, nebo jsi jen kokot z CRa

Anonym (16.3.2007 07:04:04)

tak rikej , me by to vcelku zajimalo jestli nic nevis, tak tu nekvakej

Filip (16.3.2007 20:05:59)

Treba to ze me okradli o pul mesice jejich "zdarma" netu, ignoruij reklamace apod. Ale zato upominka za 50,- extra prijde, o to si starost nedelejte.

Tomáš Oborný (14.3.2007 15:08:43)

Zdravím a děkuji lidem za podporu. Ano jsem obchodník a mým úkolem je prodávat naše služby. Nikomu nic nevnucuji. Rád zodpovím dotazy ke službě. A pokud se služba líbí, pomohu s jejím zřízením. Spousta našich zákazníků si službu objednala přes internet nebo call centrum. Od té doby s nimi nikdo nekomunikuje, na call centrech sedí lidé, kteří tomu moc nerozumí a jen naťukají problém do počítače. Problém se předává dál a dál... Proto nabízím, kdo má zájem o naše služby ať se obrací na mě. Pomůžu se zřízením a pomáhám v celé fázi realizace i po ní. V podstatě celý den jsem na ICQ, odpovídám v noci i o víkendu. Myslím, že to je služba, která není standardem. Přeji hezký den Oborný Tomáš České Radiokomunikace a.s. ICQ: 310228205