Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Skynet koupil PEMAC - jaké máte kdo zkušenosti s jednou nebo druhou firmou?

Skynet koupil PEMAC - jaké máte kdo zkušenosti s jednou nebo druhou firmou?

Malej Jarda (26.3.2004 16:39:39)

Protože s GTS už to mít lepší asi nebudu, stahovač nejsem a hledám něco, co bude fungovat normálně a ne jen jakž takž dva dny v týdnu, zbytek není ani na browsení. Chtěl bych někam přejít, kabelovka ani wifi není v dosahu a zbývaj jen ty telefonní dráty.

Saper (26.3.2004 17:29:21)

Coze Pemac je prodanej a skynetu tak ted uz vazne zbyva jen modem od GTS :(

Malej Jarda (26.3.2004 22:45:10)

A to byl Pemac fakt tak dobrej? A Skynet tak blbej? Ze se tak blbe ptam, ale neresil jsem (asi naivne blbe, no Malej Jarda :)) zatim rozdil mezi providerama, ale trable s GTS mne nuti hledat alternativu. Zil jsem v domneni, ze ADSL v Cechach sice asi neni idealni, ale asi je jedno, koho si clovek vybere, kdyz je to stejne vsecko telekominickyma dratama vedeny, ale vicemene ze to bude urcite lepsi nez dialup. A kdyz si to tady tak procitam, tak asi procitam (to je dobra slovni hricka bez tej diakritiky)

Saper (27.3.2004 09:26:27)

Podle myho nazoru byl dobrej ,mozna proto ze FUP mneli zavedeny uz davno pred ADSL na svych microvlnach,nemneli neomezeny limity a tak tam nehrozilo ze by na jedny lince viselo X lidi.O Skynetu jsem tu necetl nic dobreho.Mne by mnela koncit smlouva (Volny jako obvykle nedava vedet) a tak taky nevim ke komu jit :(

Anonym (27.3.2004 13:26:10)

To je otazka ! Proc by se nekdo snazil koupit PEMAC ? Treba prave proto, ze potrebuje fungujici DSL. Ve svete je tento postup vcelku normalni. Mensi firmy jsou daleko pruznejsi a umi resit problemy. Velky moloch to vetsinou nezvlada a tak zkupuji firmy s resenim. I to je moznost, uvidime, treba Skynet prevezme reseni PEMACu a bude lip !

Prober (27.3.2004 15:43:46)

Tohle zní jako z pohádky, ale jinak úplná utopie. ;)))

Saper (27.3.2004 16:10:45)

Anonyme kez bys mnel pravdu :( no nic zatim budu po skonceni smlouvy radsi na modemu a prijdu se obcas podivat jak vam to jede jako mne :)

Keddie (27.3.2004 18:25:29)

No jeste je otazka, co udela s mensi firmou, kdyz si ji "poridi" moloch ;o). A co to udela s jejimi zakazniky. Ale to se uvidi casem...

Keddie (27.3.2004 12:36:59)

A to jsou veci. Tak nevim, jestli to znamena neco dobreho ci spatneho. Myslite, ze ted se vyda jeden z mala slusne fungujicich ISP "vzhuru dolu"? To by byla hodne smutna zprava. Priznavam, ze me to trosk udivuje, ale halt takovy je svet - neco ma dobre reference (v letacku se chlubili, ze zatim nemaji ani jednu reklamaci) tak to koupime at posilime "kladny image" :o). A co na to pan Silhavy - nebude uvazovat o zmene poskytovatele ADSL? ;o))

Mirek (27.3.2004 13:33:14)

Mirek nema DSL, myslim ze jede pres UPC

Keddie (27.3.2004 18:18:33)

Pokud vim, tak psal, ze prechazi od UPC prave k Pemacu. A me by zajimalo, zda tohle pro nej meni situaci ci nikoliv :o).

Keddie (27.3.2004 12:46:06)

No jestli preberou i jejich cenovou politiku, tak potes. Sobhem pekne ceny a rozume odstuponovana data nad limit :o((. Nezbyva nez doufat, ze alespon stavajici funkcnost zustane zachovana.

Keddie (27.3.2004 13:24:25)

No tak jsem se podival na vysledky SkyNetu v mereni mistiho Speedmeteru a rozhodne to nevypada moc optimisticky, ozvlast ten pokles behem unora je celkem desivy (zvlast pokud by melo dojit podobnemu vyvoji po prevzeti Pemacu). I kdyz to je otazka, jak by se to bude vyvijet ve skutecnosti. Mozna naopak dodaji "konw how" a pojede i SkyNet lepe - kod vi. Ale v to, ze v unoru bylo horsi uz jen Tiscali nevyzniva moc optimisticky ;o)). http://dsl.cz/index.php?akce=120 (unor) http://dsl.cz/index.php?akce=116 (leden)

Malej Jarda (27.3.2004 14:47:05)

A to tam neni to moje proklaty GTS. To by jim celou tu statistiku stahlo nekam uplne jinam. Hodnoty ktery tam uvadeji nedosahuju ani nahodou (mozna nekdy v 6 rano, ale urcite ne v prumeru). BTW - zarazilo me, ze v tech tabulkach vychazi skoro stejnej prumer hodnot u 1:50 jako u 1:20 - jinymi slovy - to teda dostanu za ty sileny prachy pri agregaci 1:20 skoro stejny sajrajt ??? no spis tady ty jejich statistiky budou tak trochu sejdrem, spis bych dal na soukromou statistiku, kolik lidi na kteryho providera nadava. Ale je zas docela umorny to tu procitat vsechno, to je fakt