Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Se starym modemem?

Se starym modemem?

Erik (16.4.2007 08:57:16)

Zdravim. Mam poskytovatele AHOJ,ale zda si mi to dost penez za malo muziky, navic rychlost velice kolisa. Tudiz bych chtel zmenit poskytovatele. Vlastnim modem SMC Bariricade Wireless a ten bych si chtel ponechat. Je pro me dulezite,aby mi opet fungoval WiFi prijem. Predstavoval bych si cenu pripojeni cca 600/ mesic. Muzete mi prosim poradit poskytovatele? Dekuji.

T (16.4.2007 12:39:16)

Stejně pokud nechceš platit aktivaci tj min 1000kč tak se musíš upsat na 12měsícu a většina poskytovatelu ta za to přihodí moden za 1kč. Nikdo ti neporadí pokud nenapíšeš, kteří poskytovatelé jsou u vás dostupní - např na uvodní straně dsl.cz je ověřit číslo zadej a uvidíš jaké máš možnosti.

Erik (16.4.2007 14:44:35)

Tak mam dostupne pouze O2. Nevite, jestli je u nich mozne nechat si svuj stary modem a vyuzivat WiFi? Prd se v tom vyznam.

Anonym (16.4.2007 19:32:51)

samozřejmě můžeš, ale byl bys trochu hloupý, abys nevyužil modem za 1 kč :) nebo nový modem s wifinou, ale ten bude za nějakou větší kačku :) já mám O2 taky a mám od nich asi před rokem a půl modem s wifinou a jsem docela spokojen. ted zvýšili i rychlost v základu, ale i tak tě to vyjde měs. na cca 850 kč.