Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Kterýho ISP

Kterýho ISP

Michal (18.4.2007 17:57:58)

Dobrý den, mám wifi a jsem celkem spokojený, ale mám jen 1Mb/s a tak jsem se rozhodl, že přejdu na DSL, konkrétně na rychlost 6144Kb/s, ale nevím ke komu. CRa - v poslední době jsou na něj jen stížnosti O2 - dříve všemi nenáviděný žlutý mor, ale poslední dobou tato kritika utichla. (?) GTS - o ní se skoro nemluví, má kvalitní služby? Volný - smlouva na 2 roky, nejistota do budoucna :/ Lokalita jižní čechy, jde mi samozřejmě kromě rychlosti i o latenci kvůli synovi.

Anonym (19.4.2007 13:35:18)

No, nikdo ti neodpovídá. Když odpovím já bez emocí, pouze podle zkušeností s různými operátory, určitě se najde spousta lidí, kteří mě obviní, že jsem za to placený. No, co se dá dělat. Ať chceš nebo ne, fakt je, že nejlepší servis ti dá O2 (za časů Telecomu to nebylo jinak). Vždycky, když se o téhle firmě mluví, zvedne se vlna hysterie od různých rádoby odborníků, jenže realita je jinde.

Anonym (19.4.2007 14:01:58)

Odpovím ti také dle mých zkušeností. ČRa - nic moc, administrativa špatná, internet chodí docela dobře. O2 - nemají špatné ADSL, ale já je stále považuji za monopol, nemám je rád. Služby jim fungují, ale nesmí se po nich nic chtít. GTS - je spíše zaměřena na firemní klientelu Volný - sice smlouva na dva roky, ale nevidím v tom takový problém, ceny dolů už nepůjdou, případné navýšování rychlostí se týka všech. Internet od nich chodí pěkně.

Anonym (19.4.2007 14:47:51)

CRa - Chodi jim to naprosto tragicky, viz. topicy zde a na jinycvh forech, navic zavadi FUP a nikdo nevi jak drsne bude O2 - Chodi jim to pohodove, nemaji vypadky, pouze je mezi lidma rozsirena jakasi nenavist. Navic od nich muzes odejit bez sankci, narozdil od GTS, CRa a pod GTS - Nema o tebe zajem, lovi jen firmy, retail zakaznici jsou pro ne jen obtiz Volny - Zatim slusny, nicmene do budoucna by to mohlo byt to same co CRa a pak uz budes uvazany smlouvou

Michal (19.4.2007 16:10:40)

No tak jsem se informoval u kamaráda, co má O2 a byl jsem zděšen http://www.ukazto.com/img/trcrtsznm.jpg

Anonym (19.4.2007 16:45:07)

To se me nezda. Bud ma tvuj kamarad poruchu, nebo mel spis totalne ucpanou linku downloadem z P2P. Vsimni si ze ma obrovskou odezvu jiz na prvnim hopu, coz bude jeho router, takze ma velkou odezvu jiz ve sve lokalni LAN. Schvalne jsem si skusil vytrasovat nyni jeho IP od sebe, odezva 12ms, pokud budu brat jen ten kus ktery patri O2 tak 7ms.

Michal (19.4.2007 16:54:47)

Takže to že si si od sebe vytrasoval tu jeho IP a vyšlo ti 12 (tedy od tebe doma k němu) znamená, že jsou tu linky vpořádku a nevytížený a že těch 11, který tam má je asi tak reálná hodnota na ten seznam?

Anonym (19.4.2007 22:23:46)

Trasuju z jine site, tedy mam nekolik hopu ve sve siti, pak NIX a nekolik hopu v siti O2 a zakonceni u tveho kamarada. Tedy jsem prosel tou samou trasou jako kdyz on trasuje nejaky server, aspon tu cast kterou ma ve sprave O2. A ja to mam naprosto bez der, s minimalni odezvou takze ano, ten obrazek se nyni nezaklada na pravde a podle vytizeni jiz v LAN se jednalo o zahozene pakety trace protoze mel spusteno naplno nejake stahovani.

Michal (19.4.2007 16:11:43)

/// stejné město