Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Jaký ISP - Praha 9 Vysočany

Jaký ISP - Praha 9 Vysočany

Doktor (7.4.2004 21:57:05)

Ahoj! tak se snažim vybrat do 1.qětna nějakýho normálního ISP, zatím sem uvažoval GTS, Contactel. Nevim jaky nastavi ceny co vstoupi do platnosti ta regulace CTU (jestli se nekdo neodvola), takze by me zajimaly vase tipy, moc se neorientuju v nabidce, zatim jedu pres v90 modem:( Diky

Jolinar (7.4.2004 22:49:34)

Já bych být tebou počkal ještě chvilku po 1. květnu, protože to myslim vše bude hotové, kdyby to mohl změnit tak ted jdu do Pemacu, Aliatelu nebo Contactelu. Contactel to myslí vážně s propojením a podle mě to zvládne jako první a bude nabízet nejlepší připojení a nebude to jen někde v Praze a dalších velkých městech, kde už je toho bez tak hodně

fr (9.4.2004 22:15:36)

Jestli jsi z Vysočan nebo ze Stodůlek je pro ADSL úplně jedno, ale na GTS si dej bacha (ledaže bys byl někde z Vinohrad a měl to přímo od nich a ne přes CTc), jinak si s tím ani neprohlídneš web. Určitě najdeš nějaký daleko "normálnější" ISP, než tyhle darebáky ( a nebo jsou to jen ignoranti?)....

Nyny (16.4.2004 19:17:19)

a ono to ma GTS na Vinohradech nejaky jiny nez jinde? Ja potrebuju Net a nemam jinou moznost nez ADSL. Jenze se nemuzu rozhodnout od koho to vzit. Sem na Vinohradech na adrese Korunni 119. Nemate nekdo nejakej typ?

fr (16.4.2004 20:05:06)

No tak se zkus poohlídnout, jestli tam můžeš mít GTSL (pozor, ne GTS ADSL volnost, nebo jak tomu teď zrovna říkaj) Jde to po jejich drátech a ne po telekomu (jen Praha 1 a 2). Jen si zjisti, k čemu všemu se budeš muset zavázat a co všechno zaplatit, to nevim, ale inet má bejt přes tohle dobrej. Ale stejně říkám po zkušenostech s jejich normálním ADSL - opatrně a bacha na ně.

Nyny (16.4.2004 20:14:19)

Tak bohuzel to tam nejde, prej mozna za pul roku:-( A je vubec nejakej poskytovatel ADSL kterymu to funguje tak nejak normalne???? Mam pocit, ze je to u vsech stejny, nebo neni?

fr (16.4.2004 20:34:24)

Neni. Já nevim, co je nejlepší z tý bídy, ale horší než běžný GTS (adsl volnost něco..) asi nenajdeš. Podívej se, na co tu lidi nejmíň nadávaj. Ale nejlíp uděláš, když na adsl zapomeneš a podíváš se na www.czfree.net, myslím, že v tvé lokalitě máš dost šancí (pokud tě domácí pustí na střechu s anténou a budeš tomu věnovat jen trochu práce, úsilí a něco málo víc peněz do instalace, než bys dal za adsl modem.)