Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Neomezené

Neomezené

q (30.6.2007 10:03:12)

Muže mi někdo vysvětlit pojem neomezané? v TV je raklamo od Vodafone na Neomezena zlužby(a pry to neni od tamtud po tamtud) tudíž chápu že mám rychlost internetu od Vodafone neomezenou(resp opezenou tim co zvladne muj stroj(stroje)), nejsou tam žadyna omezena data(tj žadne navyšeni ceny) , veškere hovory kamkoliv zdarma, mohu mít libovolny počet míst kde se připojim. A teď mi neni jasný proč tam jsou 4 balíčky, když jsou vlastne všechny neomezený a liší se jen cenou(to si vyžně někdo myslí, že si kopim jinej než nejlevnější) ?

?? (30.6.2007 11:48:53)

SI NORMAL?? SE PODIVEJ NA JEJICH WEB HNUPE

Michal (30.6.2007 11:50:15)

:))) i tak se to dá říct :D.

Michal (30.6.2007 11:49:44)

"Neomezené volání na všechny pevné linky v ČR mimo špičku a o víkendu." Kde je tam řeč o nějakém internetu?

Anonym (30.6.2007 11:58:09)

Le to je omezený - prave tim výkendem, a tim že tam neni ten internet - tj reklama le LŽIVÁ - mluví tam o neomezených službách.

Michal (30.6.2007 12:32:46)

? Nabízí neomezené služby - i O2 nabízí neomezené služby. Podstatné ale je, které služby to jsou (což je zcela přirozené a vůbec divné mi to nepřijde). Nebo si snad myslíš, že by tě v rámci těch služeb i masírovali, chodili do obchodu na nákupy, starali se o domácnost??? Rozdíl ale je, že u O2 si koupíš neomezený internet za 180 korun a na konci měsíce zaplatíš 2000 korun, protože ten internet neinzerují jako neomezený v rámci předpacených 120 minut. U Vodafonu si koupíš neomezené volání na všechny pevné linky v ČR mimo špičku a o víkendu a v rámci toho období to opravdu neomezené je. Pokud ne, jedná se o podvodnou reklamu (tudíž žalovatelnou).

Anonym (30.6.2007 12:55:18)

Oficiální slogan pro O2 ADSL Start je: ADSL internet jen za 179 Kč měsíčně s DPH. Plaťte jen za to, co skutečně prosurfujete. ... Já nevím, ale nikde tam "neomezeně" nevidím.

WIFI (30.6.2007 14:48:32)

"ADSL internet jen za 179 Kč měsíčně s DPH. Plaťte jen za to, co skutečně prosurfujete." No, když jsem na netu 10 min a platím minimálně 30 min, tak skutečn platím je to, co prosurfuji :)

Anonym (1.7.2007 09:05:19)

no jo, ale to musíš vypínat modem(nikdo ti nekontroluje jestli jsi v danou minutu chtel neco prenest, ale od zalogování po odlogování)

Anonym (1.7.2007 09:41:39)

nemusis, pripojujes se jako by jsi mel vytacene pripojeni. Priste si lamo precti o cem debatujes

Anonym (1.7.2007 09:48:08)

Jestli máš sagem 840, Well asu 8000, microcom DeskPorte USB 2620, microcom DeskPorte USB 2621, SpeedTouch USB,SpeedTouch Home, nebo v modemu(routeru) bridge a z PC se připojuješ pomocí PPPoE klienta tak to tak skutečně vypadá, ale pokud máš router tak je to jinak. PS: ten USB sajrajt ještě někdo používá ?

Anonym (1.7.2007 12:01:26)

pane, prestante ze sebe delat saska a dokud si technicke parametry dane sluzby neprectete uz na me nereagujte. K tomuto pripojeni se dava modem Zyxell660RU 1x eth + 1x usb. Abych predesel dalsi otazce, ano, musi se vytvorit vytacene pripojeni pokud chcete mit zapojen modem prez eth

Anonym (1.7.2007 16:27:29)

Nevim co má modem společne s parametry služby - služba se dodává v telefoní zásunce, tudíž parametrem služby nemůže být modem, a už vunbec ne jeho nastavení(v tomto případě je povinost při zřizení ADSL s "tarifem" start koupě uvedeneho modemu, ktery je nastaven do bridge modu, při přechodu toto nutne neni, jen je doporučeno modem do bridge přenastavit - ale neni to poviné!!!!!).

Anonym (2.7.2007 08:25:09)

a? Pokud se neridis se tim co ti O2 napise jako spravne uzivani dane sluzby tak si za to muzes sam. Kdyz si koupis procik a usmazis ho pri taktovani tak se na tebe take kazdej vykasle.

WIFI (1.7.2007 10:17:48)

Jak souvisí odpojování se s tím, že každý jednotlivý připojení je účtováno, jako kdyby mělo minimálně 30 min. (viz OO stránky)

Anonym (1.7.2007 11:59:53)

ach jo, prectete si ty stranky jeste jednou

WIFI (1.7.2007 13:08:10)

je to pěkně nepřehledný. Ohledně 30 min bloků jsem se nevyjádřil úplně přesně, ale jsou tam. Viz: http://www.lupa.cz/clanky/jste-dost-bohati-na-nejlevnejsi-adsl/

Anonym (2.7.2007 08:23:29)

osobne nechapu lidi, kteri nadavaji na nakou sluzbu ktera neni primarne urcena. Pokud se vam sluzba nelibi tak si ji nekupujte.

WIFI (2.7.2007 09:32:19)

Já taky o ni nestojím, stejně jako o ADSl. Jen mě štve, že tak důležitý parametry služby, jako je např. tarifikace jednotlivých připojení, není v reklamě uvedena. Z reklamy plyne totiž úplně něco jiného, než co ti pak po zřízení dodají.

Anonym (3.7.2007 08:35:36)

ale reklame nema za ukol te informovat o vsech vlastnostech dane sluzby. Reklama ma za ukol vyrobek prodat. Zadny vyrobce ti v reklame neudava negativni vlastnosti vyrobku.

WIFI (3.7.2007 09:20:51)

S negativníma věcma souhlasím: - Nebudou tam zmiňovat např. nutnost platit hlasový paušál. Ale techn. parametry by tam měly být povinně. P.S: Nepřesný a zavádějcí reklamy by odstranila možnost odstoupit od smlouvy (dejme tomu do 14 dnů, do měsíce), když by jsi zjistil, že služba/výrobek je něco úplně jinýho než bylo v reklamě. A jak rychle by se v reklamách začaly objevovat důležitý věci.

Anonym (3.7.2007 11:35:16)

ale pane, vy porad nechapete tu vec, ze ten kdo si kupuje vyrobek jen podle reklami je hlupak. Kdyby se v reklame mely udavat vsechny potrebne parametry vyrobku (treba u komponentu do PC by do byla docela legrace to by byla reklama misto minuty na pul hodky). Reklama ma na vyrobek upozornit, zbytek, pokud chces vyrobek zakoupit si musis zjistit sam.

Anonym (3.7.2007 12:20:00)

já jsem nikde nepsal, že všechny, ale důležitý ano

Anonym (5.7.2007 07:57:43)

A kdo rozhodne co je a co ne duležitý? Ono je to totiž velmi individuální.Pro někoho muže být důležité u matherboardu schema zapojení, včetně veškerých pruběhů napětí na všech pinech desky. Pro jineho jen taktovací ferkvence a patice pro procesor(procesou má doma, ostatní si dokoupí podle desky).

Anonym (3.7.2007 13:34:06)

Ještě že i a y jsou vedle klávesnice docela blízko, aby se mohli lidi vymlouvat na překlepy. Když už píší věcné nesmysly, tak je k tomu třeba pro legraci přidat i toto.

Anonym (3.7.2007 14:59:00)

V roce 1975 jsem musel pred komunistama uteci do Anglie, az budete mit za sebou to co ja tak se mi smejte ze jsem pozapomel pravopis. Jinak naprosto rozhodujici argument v teto debate

Anonym (30.6.2007 12:57:38)

ALe oni tvrdí že to neni od tamtud po tamtud, tudíž tvrdí že tam neni omezení typem služby nebo dobou kdy, přip jak využívám, u o2 žadnou informaci že to neni od tamtud po tamtud nemam. tj to že stahuji neomezene v ramci 120 min a rychlost 2M je ok.