Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zvýšení datových limitů ČRa

Zvýšení datových limitů ČRa

tfbilly (3.7.2007 10:38:50)

Tak jsem ted jen tak koukal na zákaznický portál a co nevidim, mam classic 4096/256 a limit mam najednou místo 12 GB/měs, 24GB/měs což je dvojnásobek, to jsem vůbec nevěděl že už se navyšovaly limity.

Anonym (3.7.2007 10:41:17)

všichni to zvedaj na max, jen o2 jakožto hlavní isp, si zase nechává rezervu :-)

Anonym (3.7.2007 13:31:53)

Seš dobrej lobbysta. Kolik ti platěj? Nebo to děláš z dobrého přesvědčení nebo se nudíš v práci?

tfbilly (3.7.2007 14:58:27)

Co to meleš? Kdo mi jako platí? ČRa za to, že jsem si dneska náhodně všiml že mam navýšenej limit na dvojnásobek a podělil jsem se o tom tady na foru? Od toho tu snad je ne? Prostě jsem o tom vůbec nevěděl, že se navyšujou limity už teď a nikdo to tu nepsal, myslim si že to je pro každýho uživatele ČRa dobrá zpráva. Jo a v práci se nudim no a co jako? Závidíš? Nemůžu za to, že mam tak dobrou práci že si vydělam za měsíc to co ty za rok a nemusim skoro nic dělat. Než příště napíšeš takovouhle sebestrapnující věc, chvíli o tom popřemýšlej....

stefany (10.7.2007 20:59:27)

Na foru se reši jak se nedat okrast poskytovateli internetu.Asi si žiješ za komunismu.Až jednou ti odejde šef nebo zaměstnavatel,nebo ti chcipnou kšefty pojdeš hlady, já si te vedle sebe v zimě na parovod nevemu.

tfbilly (11.7.2007 09:13:30)

Hmm, dobrý no... Já jsem jen reagoval na toho, kdo mi psal že jsem lobbysta, když jsem tady chtěl jen někoho informovat. Na parovod ti se.., šéfa nemam, zaměstnavatel? (pochybuju že zavřou najednou 7 zahraničních továren, který maj roční obrat asi jako je rozpočet ČR na 1 rok :-D) a hlady určitě nepojdu, neměj o mě strach, díky. No je zbytečný tady řešit tvůj parovod a moje zaměstnání....

Anonym (11.7.2007 13:06:15)

Že ty sem vůbec něco píšeš...

tfbilly (11.7.2007 18:15:04)

JJ nápodobně, taky si sem hodně přispěl, třeba na tom jednou budeš taky dobře...

WIFI (11.7.2007 10:07:04)

No proste ses asi zmrd, no

Anonym (10.7.2007 09:07:11)

To je sice hezké, ale když jsem si přečetl podrobně jejich nové podmínky pro FUP, tak jsem se zhrozil. Při překročení týdenního limitu 6 GB se rychlost sníží na 256 u prioritních protokolů a na 64 u ostatních, což je oproti minulému stavu, kdy prioritní protokoly snižovali na 2048 obrovský rozdíl. Tuhle obrovskou změnu už jaksi zapomínají zmínit v jejich velkohubých prohlášeních o navyšování limitů.

Luboš (11.7.2007 18:26:32)

pořád lepší než Tiscali - ti jako jediní datové limity vůbec nezvýšili. A za každý GB nad velmi nízký limit berou 60,- Kč. Tomu teprve říkám pohrdání zákazníky, proti nim jsou ČRa hvězdy!