Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > zvyšování rychlosti u Volný

zvyšování rychlosti u Volný

ota (6.8.2007 07:00:18)

Mám připojení od Volný 2Mb/512kB - rychlost mě nebyla zvýšena, prý mám připojení Telenor - a zde to není možné. Koho zajímá nějaký Telenor, když mám připojení od Volného - není to jejich problém? Stalo se něco podobného i vám - co s tím???

ota (6.8.2007 11:06:20)

Tohle je odpověď od Volného: Ridime se jen smlouvou, ktera byla uzavrena mezi Vami a nasi spolecnosti. Pokud si prejete prejit na nektery z nasich tarifu, muzete stavajici sluzbu vypovedet a objednat si jinou, napriklad na nasi vlastni technologii. Vypoved a minimalni doba uzivani se uskutecni dle vyse zminovane smlouvy. Doporučuji nemít nic společného s firmou Volný!!!

Anonym (11.9.2007 13:40:32)

Doporucuji myslet a nesvadet svoji nevedomost na jine ! (vim, je to mnohem jednodussi)

Pítrs (9.9.2007 21:17:11)

Dopadl jsem úplně stejně. Před rokem jsem za aktivaci zaplatil 1200,- a když to teď budu chtít ukončit, protože nejsou schopni zvýšit rychlost, tak údajně dalších 1600,- za vypovězení služby. Nebylo by to už na dotaz pro S.O.S. (sdružení pro ochranu spotřebitele)?

Anonym (11.9.2007 16:18:29)

sos by ti pomohlo jen kdyby ten vypovedni poplatek nebyl uvedenej v podminkach k tvoji smlouve kterou si podepsal..

spagr (11.9.2007 13:41:46)

pokud se dobre pamatuju, tak prechod z tarifu na jiny je u VOLNY bez poplatku - http://podpora.volny.cz