Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > PLS Poradte s vyberem noveho ISP pro ADSL

PLS Poradte s vyberem noveho ISP pro ADSL

Riki (14.8.2007 14:02:50)

Zdravim, jako mnozi jini se ptam na stejnou otazku: muzete poradit (prip. podelit se v kratkosti o zkusenosti) na jake pripojeni prejit ? Soucasny stav: O2 ADSL 2048 = FUP 10Gb, agregace 1:40(?), s tel linkou (kterou nepouzivam) 1100kc (s dph) Je to firemni pripojeni. Chtel bych neco -levnejsiho -bez fup -rychlost mi staci 2048 -hlavne at to funguje bez problemu ! (resp alespon tak jako O2) -pevna IP by nebyla k zahozeni ale obejdu se Muj horky tip byly Radiokomunikace, ale znam je jen z letaku. Navic nevim jak to funguje pri prechodu od O2 k nim. Firma si nemuze dovolit byt 2 tydny bez netu a ja jsem kdysi slysel nejake hruzostrasne historky. Krom toho si rikam jestli nejsou uz i vyhodnejsi nabidky od jinych ISP. Predem diky za rady a info a omluva za dalsi podobny tread.

Anonym (14.8.2007 16:27:08)

1. Co je to za firmu pouzivajici socialni pripojeni pro domacnosti? 2. Jestli potrebujes abys byl pripojen a aby to dobre fungovalo tak Radiokomunikace jsou jednou z nejhorsich voleb co muzes udelat. Pretizene linky kdy 2048 jede sotva 64, nereseni technickych problemu a pod.

Riki (14.8.2007 16:43:34)

1.zrejme "neprazska". Ne kazdy si muze dovolit vyhazovat oknem x tisic mesicne za rychlost kterou nepotrebuje. Navic ja mam standardni tarif O2 >pro firmy

Riki (14.8.2007 16:46:14)

1.zrejme "neprazska". Ne kazdy si muze dovolit vyhazovat oknem x tisic mesicne za rychlost kterou nepotrebuje. Navic ja mam standardni tarif O2 >pro firmy

Riki (16.8.2007 22:15:07)

Nikdo ? :(

Anonym (19.8.2007 18:54:08)

bohuzel radiokomunikace maji v nekterych preplnenych lokalitach docela problemy, nekde to bezi super, nekde spatne.. pokud to mate do firmy tak bych od CRa bral jen 10mbit ktery mi nikdy neklesl (i v nejvetsi spicce) pod 3mbit, vetsinou jede naplno (naplno se u me rovna 8,8mbit)