Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Pro všechny , kteří mají Internet ADSL od O2

Pro všechny , kteří mají Internet ADSL od O2

Mikač (3.9.2007 18:30:41)

takže chtel sem založit foruzm o tomto poskytovateli O2 , kterého sám mám a sem i spokojenej ! takže můžete se všichni vyjadřit a nešetřete se ! pište oo sto 6 !

Anonym (4.9.2007 23:12:11)

U me taky celkove spokojenost, hlavne pri nedavny poruse kdy me to prepojilo na nizsi rychlost (z 8M na 2M). Hned nasledujici pracovni den po zavolani na tech. podporu mi volali zpatky ze to resi a za dalsi 2 dny bylo zase vse v poradku. Navic mi na fakture odecetli penize za prislusny dny jako bych vubec internet nemel. A jinak rychlost i ping vyborny, stabilni. Plzen.

Anonym (7.9.2007 20:45:12)

asi 3 roky to bylo v pohode, ale od te doby co zrychlovali, mi to nejede ani polovicni rychlosti a ping neklesne pod 80ms. stabilita 66%. to vse kdyz jeste nejsem ve FUP. kdyz v nem sem, coz je 29 z 31 dni v mesici, tak sou hodnoty jeste 2x horsi...

Mikač (15.9.2007 11:41:50)

Zkus třeba zakoupit jiný modem. Mel sem 2MB/s s modemem sagem fast 840 přes USB ,ale až nám to dali na 4Mb/s net často padal. Na aktuálním modemu Dlink 362T všechno v pohode. Takže by sis mel zkusit pořídit jinej modem

XXX (7.10.2007 10:20:15)

No já mám Internet Extreme 4 096kB/s.Takže bez FUP. První měsíce to šlapalo bezvadně, ale teď poslední dobou to neustále padalo a modem ztrácel konektivitu. Proste hrůza!!!Původně jsem měl modem od Wellu, který se musel vždy vypnout a pak se to chytlo, ale po cvhíli to opět spadlo. Řekl bych, že to padalo nejvíc navečer. Nyní mám modem D-link, tak jsem moc zvědavý jak to půjde nyní. Jinak co se týče rychlosti, tak ta také z počátku se opravdu blížila té maximálně uváděné rychlosti 4M, ale nyní je to spíše mezi 1M a 2M, dokonce někdy to jde pod 1Mb/s.

Anonym (9.10.2007 20:14:57)

Mám týden aktivovaný tarif 2048/128, má to ukrutný výpadky. Jsem docela rozčarován. Na linku podpory se nelze dovolat, chci nahlásit výpadky modemu a nikdo to tam nezvedá, prý řeší dotazy zákazníků..... Na jinou linku, třeba obchodní to vezmou hned, ale můj problém tam se mnou neřeší! Jednou ráno jsem se tam dovolal, a prý výpadky vidí, ale linka je v pořádku. Mám si zresetovat modem. Budiž udělal jsem to, ale stále to padá. Asi smlouvu zruším :- (

Pro P2P a bez FUP !!! (30.10.2007 01:58:25)

http://buchtic.bloguje.cz/567213-jak-obejit-fup-o2-iii-torrent-tracker.php

tmaven (27.12.2007 20:57:04)

no jestli ti to pujde tak lehce jak rikas tak gl

Dh (6.11.2007 22:16:29)

Hmm me to taky pada navecer nevim proc:(

nemam (12.9.2007 10:01:04)

MAM NEZAFUPOVANOU Wifi na 5Ghz ping i pri nejakem traficu co jsem ted zkousel, mam 20ms pokud by trafic nebyl zadny bylo by to jeste nizssi, nicmene neplatim zadnej drat do baraku, kdyz potrebuju stahnu 100GB ale klidne i 300GB a povedlo se i vic, nemusim koukat na to kolik me zbyva na uctu dat ani zadny podobny hovadiny. Za to vse platim necelych 500,- VC DPH a to se vyplati :-)

Anonym (5.9.2007 00:28:11)

takze muj nazor na O2: ofupovane tarify = skoro nepouzitelne pro cloveka s vetsim mesicnim trafficem extreme tarify = stabilni, docela i pouzitelne.. nevyhody: u levnejsich variant velmi pomaly upload a premrstela cena(vzhledem k neomezene konkurenci) FUP limity O2 jen tak nezrusi, proc? Protoze maji docela velkou zakladnu uzivatelu kterym fup tarify staci a zbytecne by vypnutim fupu prisli o velkou cast jejich bandwidth do nix/cz siti a zahranici ja si zustanu u sveho ISP s kterym jsem maximalne spokojen... odezva, stabilita, rychlost, cena - nemuzu si stezovat.... volny je volny :)

Hroch (7.9.2007 16:56:46)

ADSL O2 4096 s FUP, stable cca 3200kbps, kvalita, nizka latence, 1 rok pouzivani ani jeden problem. Velka spokojenost. Dobris

Dan (9.9.2007 09:25:26)

To tedy opravdu nechapu z ceho jste tak spokojenen ???mate o ctvrtinu mensi rychlost, nez si platite !!!!!bud jste prodejce O2, pak to chapu, nebo nejste pri vedomi!!!kdyz u pumpy nacerpate misto 40l do nadrze jen 30l a zaplatite za 40l, tak je to taky v poradku ????!!! Predem upozornuji, ze takovy ty kecy na agregace,hlavicky a pomocny protokoly predem odmitam, mam kabelovku platim si 4096 bez limitu a FUP za 690,- s DPH a rychlost jede stabilne 4180kb/s s nizkym pingem do 12ms a vypadek jsem nezaznamenal. To co predvadi O2, je jen zlodejna a nic jinyho !!!!!!Jeste ze maji tak spokojeny zakazniky jako jste Vy :-)))

VerHall (9.9.2007 15:55:21)

No, v bezvedomi jste asi vy. Ono totiz ty vase "kecy" o hlavickach atd. kecy nejsou. Zkuste si neco precist o technologiich kabeloveho internetu a ADSL, MPLS, ATM, Ethernet....nemluve o protokolech na vyssich vrstvach. Vase prirovnani s benzinem je absolutne zcestne. Bez tech vasich "kecu" by to jaksi nefugnovalo. Je mi celkem jasne, ze si prectete prd a uz se tesim na dalsi stupidni prispevek.

VerHall (9.9.2007 15:59:04)

edit: http://www.tcpipguide.com/free/t_DataEncapsulationProtocolDataUnitsPDUsandServiceDa.htm Je to v anglictine, o to tak nejde, spise se podivejte na ten obrazek, a muze byt hur :-)

Dan (10.9.2007 13:12:02)

A vy zase neumite cist a jedinej, kdo je tu stupidni jste Vy :-)))o technologii kabeloveho internetu toho vim dost :-)ale ja vubec nemluvim o technologii prenosu, ja mluvim o tom, ze me jako zakaznika vubec nezajima, kolik procent dat se "ztrati" pri prenosu dat. Jde o to, ze muj poskytovatel kdyz mi prodava 4 096kb/s tak ve skutecnosti mam stabilne o malinko vice tj. 4180kb/s. Myslite si, ze je normalni prodavat o ctvrtinu mene, nez si platim jako to dela vetsina poskytovatelu vcetne O2 a nebo je solidnejsi muj poskytovatel, ktery mi naopak dava i o malinko vice. Samozrejme, ze na tom tolik nevydela jako O2, ale zase neni zlodej jako O2 !!!!!!

Anonym (1.12.2007 19:20:54)

Je to věc operátora jak se k vám zachová (kterak linku dimenzuje) . Pokud má někdo taženou optiku na několika sídlištích v republice a dostatečně předimenzovanou sít´tak jede , pokud ovšem provozuje ověšenou ústřednu s kilometry hnijící mědi/zinku v zemi tak prostě zázrak nevykonáte a mnohdy můžete být vůbec rád , že pojedete i čtvrtinovou rychlostí než by odpovídala vašemu tarifu .

Asik (10.9.2007 12:25:26)

Vážený.Když tak kritizujete,tak běžte ke konkurenci.Rádoby poskytovatelů Wi-Fi připojení máme dost.Z mé skušenosti - dotyční přišli,namontovali,poslali fakturu.Jednou to šlo,jindy ne.Na urgence se nikdo nehlásil.Třeba jsem byl celý měsíc bez internetu.Obyčejná změna počasí- problém!Ano,levnější varianta,ale stále zde platí- za málo peněz,málo muziky.Ať je již O2 jaké je, mám teď jistotu,že kdykoliv sednu k PC,v kterou koliv dobu a hodinu,tak net běží.Nenám již zapotřebí pěstovat adrenalin jestli se dnes připojím ,či nikoliv.Samozřejmě mě taky znepokojuje poplatek za telefon,který nevyužívám.Ale každý máme svůj rozum a když zvolíme dobrovolně tu,či onu volbu,tak si myslím, že není potom ma místě na konkrétního provozovatele plivat.Je to vše v lidech a v postojích.Já jsem s O spokojen.Ať žije kabel!

Dan (10.9.2007 13:21:21)

Vážený, než něco napíšete, přečtěte si prosím pozorně co jsem napsal !!! Nemluvím o Wi-Fi, ale o připojení k internetu přes kabelovou televizi !!! bez jakéhokoli dalšího výplaného za pevnou linku a se spolehlivostí a odezvou o které se může O2 jen zdát. A jestliže mi O2 prodává rychlosti o čtvrtinu méně, než si platím a můj poskytovatel mi naopak dává ještě o malinko víc, tak kdo je zloděj ???!!! Já jsem ke konkurenci odešel, jen nechápu, proč jste neodešel ještě vy :-) Bohužel dokud budou lidi jako Vy podporovat zlodějě, tak má O2 o zákazníky postaráno, ještě , že Vás má :-))))

majkl (10.9.2007 16:21:15)

U adsl si kupuješ agregovanou linku, tzn ti to nikdy nepojede kolik uvádí. U kabelu se agregace neuplatňuje vubec. Ale dokud si nekoupíš net kterej má GARANTOVANOU rychlost, tak ta rychlost kterou udává isp je maximální.

VerHall (11.9.2007 07:15:51)

Presne tak, max. dosazitelna rychlost. Holt nekde jde, nekde nejde. A dokud tu bude banda tupcu srovnavat pocitacove site s benzinem, je to spatny. Jen si zaplatte za synchroni garantovanou rychlost, pak by Vase stiznosti mely smysl.

Dan (11.9.2007 10:43:32)

Bohužel jedinej tupec jste Vy :-)Pořád nechápete o čem mluvím, mluvím o tom, že můj kabelový poskytovatel mi poskytuje rychlost i o malinko vyšší, než si platím a to i přesto, že by nemusel neboť rychlost není garantovaná a neplatím si žádnou synchronní garantovanou rychlost !!!! Je mi také jasné, že můj poskytovatel má asi menší agregaci a má nastavení rychlosti pro zákazníka tak, aby přenosové protokoly nepocítil. Proč takto nemůže podnikat i O2 ??? Ptám se proč, můj poskytovatel může zákazníkovi nabízet kvalitní připojení a rychlost i o málo vyšší než si platím za nižší cenu než O2 ??? Odpověď je jasná, není zloděj jako O2!!!!!

Master (12.9.2007 20:31:39)

Mám 10Mbit FTTHx za 590,- mesicne bez omezeni... ADSL mam jeste od Eurotelu, krasna vec. Zadny vypadky, stabilita a nizka odezva. Vetsina lidi z okoli odesla od Karnevalu k O2, protoze proste chteji pouzivat net porad a ne jenom kdyz se draty karnevalu nahodou proberou a 5 dni v tydnu fungujou. HOWG

majko (14.9.2007 17:35:19)

Kde bydlíš, že máš optiku? Jsem myslel že v ČR vůbec ještě není...

Anonym (1.12.2007 19:09:46)

jeden z vyvolených :/ ...

Honza (10.9.2007 19:05:30)

ty jsi vazne guma, kdyz tam nema rozvod tak asi tezko pujde nekam jinam a k wifi se vyjadril jasne - mistni poskytovatel byl amater co nic neumel

Dan (10.9.2007 23:07:49)

guma si ty :-)já jsem psal odpověď dříve, než mi Hroch odpověděl, že tam kabelovku nemá a že nechce WiFi úplně chápu, to je ta nejhorší volba. Pak mu bohužel asi nic jiného nezbývá, ale nadšenej bych z toho nebyl :-(

Anonym (20.9.2007 08:58:50)

wifi je v klidu, jen se to musi umet ... ten tvuj ISP nebyl ISP, ale obycejnej lempl ...

Anonym (20.9.2007 08:59:32)

Pardon, prispevek byl smerovan na ASIKa ...

Hroch (10.9.2007 16:23:54)

ano, máte v podstatě pravdu, ale u nás kabelovka není a po 2 letém používání WIFI je přechod na ADSL jako balzám na duši. Při vědomí jsme nebyl, když jsem jel na WIFI. Jelikož nesosám, tak je mi rychlost celkem ukradená - jestli mám 3200 kbps nebo 4000 kbps. Důležitá je pro mě kvalita.

MULDER (12.9.2007 15:10:41)

Ahoj Dane prosim muzes tu uvest konkretne o jakeho poskytovatele kabelovky se jedna ?? Diky

Anonym (20.12.2007 20:37:12)

s tou rychlosti a FUP na tom možná něco bude, ale pokud máte připojení od UPC bývalého Karnevalu a náhodou by se vyskytla porucha připojení doporučuji si vzít dovolenou jen na kontakt technickou podporu UPC a nedejbože od nich vyžadovat reklamaci prostě to není nic světobornýho měl jsem Karneval a byl jsem spokojen,nyní mam ADSL a O2TV a taky si nemůžu stěžovat

ppezr (8.9.2007 10:31:35)

Vadi mi ze musim platit i za telefon.

ppetr (8.9.2007 10:32:10)

S netem jsem spokojený mam 2 Mb/s s 10 GB Fupem, coz mi naprsoto stačí :) 3 GB byl teror. :)

Kossik (8.9.2007 12:44:21)

Mam od nich 3 tarify na ADSL a po vetsinu casu to byva v poradku. Ale kdyz uz prijde problem,tak to fakt stoji za to. Jednou to neslo treba i 2 mesice, na druhe lince neopravnene zmenili tarif a 2 mesice trvalo,nez se to dalo do poradku. No... Zacinam od nich pomalu utikat k wifi a zatim jsem teda spokojenejsi u wifi.

Mikač (8.9.2007 16:18:54)

Tož taky mám O2 celkem spokojenost až na to fup 20GB. Minulý mesic sem překročil limit o cca 10Gb a nic :-D takže spokojenost

Prdasek (9.9.2007 09:12:00)

nejsem si z cela jist jakej mas tarif ,ale myslím ze nemas FUP 20Gb ale 30Gb takze to by melo byt v normalu :p Tip: zkus vyuzivat sluzbu O2 moje konto... Tip: tam to ma napsany jaky mas limit a kolik jsi ho uz vycerpal.

Anonym (12.9.2007 17:48:24)

jo jo vím mám tam napsané 20GB

tofoj (8.9.2007 20:36:45)

HMM, mam taky OO, nicmene CDMA internet. Jede mi to "stabilne" tak 100kbps, ping mam na seznam 150ms, jinde kolem 350ms. FUP se ani neda vycerpat, pac p2p site nefungujou (jede to kolem 1kB/s). Telefonovat pres skype je taky komicky. Hry hrat nemuzu vubec. Upload mam cca 30kbps. Za 831Kč mozna trochu na nic. Nicmene treba se OO po 8 letech co se snazim vzpamatuje a ten telefonni kabel mi domu zavedou (jedna se o 100m, kvuli kterejm by prej museli postavit 50 sloupu :D) DMNC3

Anonym (12.9.2007 00:08:23)

Koupíte 8Mbps dostanete ve skutečnosti 6Mbps, Koupíte 6Mbps ve skutečnosti dostanete 4Mbps. Musíte počítat že rychlost bude nižší než ceníková. Pokud vám to nevadí - nemáte jinou možnost, tak až na tenhle nešvar vše funguje jak má.

Anonym (12.9.2007 00:22:47)

stabilní, odezvy rychlé.

Anonym (1.12.2007 18:59:12)

No jo režie a agregace 1:50 je ale mrcha . Kdo by to byl býval očekával že ano ;) ?

Anonym (12.9.2007 12:36:55)

tak da se tu precist i spokojenost s o2. Tu u mě nehledejte po 2letech jsem od nich musel utýct protože mi z nich hrabalo ted jsem u cra a nemuzu si to vynachvalit. tak moje zkusenost. Objednal jsem si samoinstalační balíček (má vám dojít do 3týdnů) po 7 tydnech tedy konečně dosel budiz trocha zpozdeni. zanadaval jsem si ale dal uz to byl 1problem za tri tydny kdyz jeden resily dva super linka z ty sem taky rost automat kterej akorat nasere proste pohroma

RiderX (12.9.2007 17:52:49)

Newim, net od bublinky (bejvalej telecom) mám třetím rokem a ani jeden výpadek. A že ho používám fest

Anonym (14.9.2007 17:33:32)

Jo já celkem taky, až an ten limit. Teď je 30GB, před zvyšováním limitů byl 20GB, prostě vůbec nechápu jak sem s tím mohl vyjít... :) Kdyby byl limit tak 45GB tak absolutní spokojenost a věřim že většina sosačů by neřekla ani slovo.

Skelnik (18.9.2007 16:04:44)

Používám asi 8 měsíců. Jeden výpadek hodinový. Hlasová i obrazová komunikace v pohodě. Co bych mohl chtít víc.

Anonym (18.9.2007 18:29:14)

Možná nižší cenu ;)

reini (3.10.2007 06:30:21)

Taky jsem se rozhod pro O2 ADSL 2. Mám od nich pevnou linku a až dosud vytáčené připojení. Jiná možnost se tu u nás na vsi nenabízí. 3. září jsem si objednal O2 Duo abych mohl současně i volat. Dodnes mi nedokázali poslat instalační balíček s modemem (urguju každý týden), ale zrušit tarify pro Dial-up dokázali do 3 dnů! Kdy konečně se naučí chovat se ke svým zákazníkům jako ke svým pánům? To nejsou schopní si skoordinovat svou vlastní činnost tak, aby zaslali modem, po aktivaci spojení ADSL zrušily staré tarify a nastavily nové? Tak nějak bych si představoval služby zákazníkovi. Chci snad od nich nemožné?

pablo (8.10.2007 22:22:24)

nakonec ti řeknou, teda jen když jim zavoláš, protože jim to systém neumožňuje, že to u tebe vůbec nepůjde a nabídnou jen telefonní linku tak jako se to stalo mě. Zajímavé je že jsem se sousedem napojen na stejnou lajnu a on má 4mega. Asi nejsem dost dobrej.....

Anonym (1.12.2007 18:56:44)

A nebude to právě proto , že jsi napojen se sousedem na stejnou lajnu ??? Jinak pokud je soused skutečně připojen na stejné vedení jako ty , žádej kontrolu užívaného páru a případné přepojení ;) .

ML (12.1.2008 16:41:45)

Mně se rovněž nelíbí jejich praktiky. Ale tohle není problé jenom O2. Obecně se u nás firmyx k zákazníkům chovají ve smyslu "když ptáčka lapají, hezky mu zpívají..." a když zákazník podepíše smlouvu, má většinou smůlu. Konkrétně třeba dovolat se vůbec na technickou podporu O2 je něco..:o( Myslím teď ohledně mobilního telefonu. Byl jsem toho svědkem. Kdy můj šéf potřeboval řešit nějaký problém a na linku pro VIP (!!!!) zákazníky se nemohl celé desítky minut dovolat. Pořád jen "jste v pořadí..." Tak co to je za službu pro VIP zákazníky, kteří platí měsíčně desetitíce za telekomunikační služby? A když se takhle chovají k VIP zákazníkům, jak se asi budou chovat k nám, běžným domácím uživatelům....? Myslím si, že zásadn problém v úrovni služeb je ten, že O2 má na linky v ČR stále monopol a i když si vezmeme inet od jiného providera, stejně ten provider část našich peněz musí zaplatit Telefonice za pronájem linky. Takže s tou konkurencí to nebude tak slavné. A hlavně je podle mého názoru problém v tom, že jen tak nemůžeme od svých poskatovatelů připojení odejít k jinému. Všechno je vázané smlouvou, případně výpovědní lhůtou, pokud nemáte už tel. linku u O2, tak při změně je potřeba linku odhlásit a znovu přihlásit u O2, abyste mohli i k jinému providerovi....je to s prominutím pěkný bordel a já osobně se cítím do jisté míry jako rukojmí O2. Bezdrát nechci, raději ADSL, ale to má vlastně takhle celé pod palcem O2. TO bylo od politiků keců, jak si zákazníci po provatizaci Telekomu a zkonkurenčnění trhu pomůžou.....sliby chyby. Stejně jsme pořád všichni jen rukojmí O2.

Prdasek (7.10.2007 19:52:11)

Ja bych řek o O2 tohle jsem sni zpokojenej ,ale myslím si že by měli but snížit cenu a nebo zvětšit fup jinak jsem u o2 od roku 2005 takze onem uz neco vim jedi co me sere je ten Fup 6Mbit na 30Fup proste nestačí!!!!

majkl (7.11.2007 20:08:30)

Tak si prostě kup tarif extreme, nebo prostě když nemáš tolik peněz tak prostě tolik nestahuj.

pepa (8.11.2007 19:26:36)

seš prostě blbec :)

majkl (9.11.2007 12:57:29)

Nojo, hlavně že chytrák promluvil. Když někomu nestačí fup tak ať si koupí tarif bez fupu nebo ať nenaříká. Stejně jinou možnost nemá.

velmi špatné (10.11.2007 18:18:50)

takže moje zkušenosti, střední čechy, 8mbit normal ADSL (ne extreme), uz 2 mesice vypadky (nejsem sam v sirokem okoli) temer cely den packet loss , po vecerech nebo vikendech dosahujicich 50-70%, rychlost ani nejde změřit, protože to packet loss nedovolí. 2 měsíce řeší, slibují a nic. Před dvěmi měsíci internet fungoval vcelku stabilně a nebyly potíže, ale 2 měsíce něco neuspěšně řešit mi přijde sakra dost na firmu, která v nejdražším pásmu na reklamy v TV si reklamu odvysílá 50 krát. Zlatej telecom... Tot moje zkušenosti...a příští týden přechod na místní wifi...

Radek (1.12.2007 17:50:08)

Tak jsem taky pořídil O2 ADSL 2048. Radši bych wifi, ale jsme tu v ďolíku a žádný vysoký stožáry nechci. Navíc je potřeba zakoupit zařízení cca 4000-5000,-. Pokud jde o download je to v pohodě jede to sice max 1600 ale to je v pohodě. Horší je Upload max mi jede na 100, ale kéž by aspoň to, pravidelně kolísá až na cca 60kbit. Což už je na prd. Nechápu ten poměr mezi Downloadem a uploadem klidně bych snesl nižší download vyšší upload aby bylo připojení opravdu použitelné na běžné používání internetu jak nás láká reklama, a mezi to počítám i třeba Skype a Icq včetně hlasu a videa. Je mi jasný že v těchto aplikacích asi O2 cítí konkurenci pro pevnou hlasovou linku (tzv. šedá zóna), kterou stejně musím platit (mimochodem o cca 100 Kč víc jen proto že chci platit i paušál za internet, asi něco jako pokuta zákazníkovi :o) ). Zkusím ten nasmlouvanej rok vydržet, a jednou asi přejdu na tu wifi. U otce jsem před rokem nainstaloval obyčejný AP za 1400,- za 300,- měsíčně bez FUP a jede bez problému a to včetně Skype a Icq včetně hlasu a mimochodem mu to většinou jede na 180kbit oproti deklarovaným 128. Takže pokud si O2 opravdu cení svých zákazníků měli by se zamyslet a trochu se zlepšit. Zavést internet bez pevné linky a nebo za kompromisní cenu dát v paušálu na internet s pevnou linku zdarma. ostatně pomalu nastupuje IP telefonie, tomu neutečou. Ještě stabilizovat upload a nebo ho navýšit, třeba i na úkor downloadu. Takže 1024/250 bez pevný linky za 500,- měsíčně a jsem další spokojenej zákazník :O). No SCI-FI mám rád ale tomuhle samozřejmně nevěřím. O2 není charita a dělaj to pro peníze jako každej, a konkurence je dost chabá. Mimochodem jsem zkoušel i U-fona ale ten je děsně nestabilní a max. jel na 400kbit.

Fi (1.1.2008 01:29:01)

Vlastním 4M extreme, rychlost stabilně kolem 3,2M ale nevadí mi to, se službou jsem spokojenej. Výpadky žádné, službu mám už asi 4 roky (1M fup -> 3M fup -> 4M extreme). Pokud nemáte jinou možnost připojení, kabel nebo výhodná wifi doporučuji. Myslím si že taky záleží na oblasti ve které bydlíte. (u mě jesenicko).

O2 (2.1.2008 14:43:41)

Net od O2 mám už 3roky a nikdy sem sním neměl problém, mám 4mb s fup 30gb. A vždycky v poho nikdy se nic nedělo...u O2 taky pracuji a musím říct že hodně lidí si mi stěžuje na časté výpadky a neseriozní jednání se zákazníky a spol. ale mé zkušenosti jsou teda jen nejlepší, jinak každý by si přál mít net bez pevné, ale to prej taky příjde časem.

Bagr (3.1.2008 20:38:35)

Mám 2Mb net , jede tak 1,6Mb a de to rychlost mi staci ale nelibi se mi FUP az vyprsi smlouva tak to zrusim a pudu k jinymu providerovi.

kak (4.1.2008 07:33:51)

u o2 jsem presne rok, za tu dobu jsem zaznamenal asi 3vypadky po pulhodce, rychlost stale stabilni (ve dne v noci), platim 4mb extreme jede to neco pres 3.3. Predtim jsem mel 5let wifi(jina moznost nebyla) hruza, nervy v kejblu, otres. U o2 me vadi snad jen cena, hlasovou sluzbu nepouzivam, fup, ale jinak velmi spokojeny zakaznik.:)