Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Forcom net x Radiokumunikace

Forcom net x Radiokumunikace

Mirek (11.9.2007 21:08:54)

Končí nám smlouva s O2(eurotelem) a potřebuju poradit, kterého poskytovatele vybrat. Z diskuse, kterou jsem tady pročetl rozhodně nechci ty, na který tady nejvíce nadávate 02, Volný... Takže chci zvolit Forcom net nebo Radiokomunikace Od Forcom net máme kabelovku a prý poskytuje i připojení k netu-je tady někdo, kdo má osobní zkušenosti? A ještě k zákazníkům radiokomunikací, jaký máte ping? Občas si chci zahrát on-line hry a s O2 byl ping od 150 ms, takže nehratelný.

Andurill (12.9.2007 12:21:15)

Měl jsem O2 a pingy byly kolem 20ms, teď mám ČRa a jejich loňský tarif 3072/512 a ze začátku to byla hrůza. Po nějakém tom řešení a po oprávněné reklamaci se to zlepšilo. Při hraní mám pingy do 50ms, občas to ale ulítne. Rychlost někdy spadne tak na 1,5 Mbit. Na to, že jsem v agregaci 1:20 nic moc. Nové tarify už teď mají jen 1:50, ale myslím, že tam nebude žádný rozdíl. Mám podezření, že i já už jsem v 1:50, ale co se dá dělat. Zrovna jsem založil nové vlákno "Máte někdo až 10Mbit od ČRa???" a jsem zvědavý, jestli budou nějaké reakce. Tak mrkni, třeba Tě to bude taky zajímat.

Anonym (13.9.2007 15:01:59)

nejlip ted bezi Volny.. Cra si za posledni rok vyrazne pohorsili