Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

U:fon?

Jan Dubský (12.9.2007 21:16:06)

Chtel bych se vas zeptat kdo ma zkusenosti stimto poskytovatelem .. nevím zda si ho poridit hraju hodne Online hry (napr. Counter-Strike)

Paolo (14.9.2007 22:15:18)

Ufona mám, Fofrinternet, bydlím v Praze, mám dobrý pokrytí a jede to vážně dost slušně. Tady na DSL mi to naměřilo několikrát i 1M, ale většinou je to kolem 700kilo. Z her hraju jen Warcraft3 na battle.net a tam je to naprosto v pohodě, nesetkal sem se, že by mi to nešlo, kvůli rychlosti připojení. Stahovat se taky dá, máš limit 2giga na týden a torrenty jedou v pohodě, několikrát už sem zaznamenal i rychlost stahování kolem 200kilo. Z mobilních internetů je tento v poměru cena výkon nejlepší a nejlevnější. Pokud máš dobrý pokrytí, viz.stránky Ufona, tak mohu doporučit. Přece by si nechtěl jenom kůůlnu :-))

h4k4cek (16.9.2007 21:22:25)

nevim, ale kdyz jsem delal promo akci, tak jsem se zdesil uvadenymi rychlostmi po uplatneni FUPu, kdy se v materialech psalo:"Po FUPu rychlost klesne na 12kbps". takze skutecne nevim, zda si dela ufon srandu, nebo jestli to myslel vazne, kazdopadne ja to bral jako pravdive info a tak mi nabizeni jeho internetu bylo proti srsti. Proto prosim Paola, zda by mohl napsat, jaka je rychlost po uplatneni FUPu. Dekuji, hk

Paolo (18.9.2007 09:40:48)

Bohužel sem ještě FUP nezažil, ty 2 giga za týden prostě nedam, sice stahuju, ale nikdy to neni nějak moc, měl sem ted na hraně, ale FUP nenastal, ale můžu to cíleně přešvihnout a dám ke konci týdne vědět, jak to vypadá.

Paolo (23.9.2007 11:21:24)

Je konec týdne, stahoval sem, dostal se přes 2 giga dat, podle DUmeteru 2,4GB, ale trochu zkresluje a FUP nikde. Už se dneska na net doma nedostanu, ale bohužel nemůžu posoudit, jak to s FUPem běží. Osobně si myslím, že když budu mít v sobotu třeba 2,5giga staženo, tak se nestane nic. Spíš bych byl omezen, pokud bych limit přešvihnul někdy v úterý. Beru to podle praxe u jinch poskytovatelů, např. UPC při limitu 40giga kolikrát sáhne k FUPu až při 60GB, tak moc se to nehlídá a za půl giga navíc vám ufon taky hlavu neutrhne. A pokud můžu doporučit,stáhněte si seriál IT Crowd, je super :-)

Paolo (30.9.2007 15:16:36)

Takže další týden v tahu, v sobotu 2,5GB a rychlost stále v pohodě, takže FUPu bych se zase tolik nebál.

Anonym (17.9.2007 11:53:06)

rychlostne stejny jako O2 CDMA, pokud ti u online her nevadi ping okolo 300-500ms tak by ti cdma nemelo vadit :) - na mmorpg je to pouzitelne, CSko ale skoro nehratelne

elde (17.9.2007 17:25:02)

Rychlosti jsou zatim vetsi nez u O2, v Decina napr. neni problem rychlost 2Mb/s, ale uvidime po case. Ping je v prumeru kolem 130ms, nejnizsi mi to namerilo asi 40ms. Upload je ovsem hodne rychly, 500-700kb/s neni problem.

Anonym (23.9.2007 18:32:12)

Plzen Skvnany - 1,6Mbit stabilně upload okolo 400kbit a pingy nekdy 100 jindy zas 600....