Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ČRa - závazek při změně tarifu

ČRa - závazek při změně tarifu

franta (26.10.2007 12:52:39)

Zdravím vás, chtěl bych se zeptat, jestlimě opravdu můžou ČRa nutit k 12 měsičnímu závazku při změně tarifu. Už jsem u nich déle než 12 měsíců, takže nejsem v závazku. Kdybych smlouvu vypověděl a požádal o novou dostanu tarif který chci a ještě měsíc zdarma. Kdybych to chtěl změnit, nedostanu nic a budu muset se uvázat na dalších 12 měsíců. Není to v rozporu s nějakým nařízením ČTÚ, nebo nějak jinak zpochybnitelné? Předem dík za názory.

Anonym (28.10.2007 21:59:10)

no, je to divny, chtit zavazek pri zmene tarifu.. jde o to, zda je levnejsi nebo drazsi. U levnejsiho bych tomu rozumnel, ale aby ti hazeli klacky pod nohy pri prechodu na drazsi tarif, je divny..... GTS to take chce.... :(

krtek (8.11.2007 13:19:22)

Já před rokem podal žádost o připojení 5M. Dvě žádosti se ztratily a při realizaci po třetí žádosti, mi zapojili bez jakéhokoliv upozornění 1M. Když jsem se dotazoval co se děje, tak jsem prý daleko od ústředny. Dnes jsem se ptal jestli teda je možné zvýšení na 2M, není problém, ale se závazkem. Říkám, že jsem původně chtěl 5M a nešlo to kvůli vzdálenosti od ústředny a ted to najednou jde a já mám podepisovat další závazek, tak jsem byl dotázán, co se mi na tom nelíbí ? Než podepíšete, tak ifolinka zdarma a jak Vás mají, tak jen placená. Dojedu rok a pá-pá.

JzB (29.10.2007 22:01:58)

No vzhledem k tomu, že tě ta firma _nenutí_ si tarif měnit, tak to asi napadnout nepůjde.

Anonym (1.11.2007 00:26:52)

tomu se říká MARKETING : )

Anonym (6.11.2007 13:14:34)

Presne na tohle sem se ptal ja... stejna situace. Musel bych se uvazat na dalsich 12 mesicu.