Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Skutecna rychlost ADSL - VOLNY

Skutecna rychlost ADSL - VOLNY

Eiji Wolf (14.11.2007 12:32:33)

Zatim jsem na dsl.cz provedl cca 20 mereni a rychlost pripojeni mi nikdy neprekrocila 256kbps. Mate nekdo podobnou zkusenost s Volnym (pripadne jinym ADSL poskytovatelem)? A umite nekdo poradit co s tim (rad bych se dostal aspon na ten 1 Mbps)?

Eiji Wolf (14.11.2007 12:35:12)

Hups... chybicka - nekam se mi vyparil prvni odstavec: "Dnes mi konecne (po 3 urgencich) zacal behat (nebo spis beLhat!) 2M aDSL od Volneho."

VOLNY Staff (16.11.2007 10:27:03)

Tomu se rika kvalita linky. S tim neudelas nic, krome toho, ze si muzes na CC zazadat o vymenu kabelu. A pak se rozmyslet - mit doma internet o rychlosti 256 nebo nemit nic ?

LL (21.11.2007 13:03:13)

No teda sorry, ale mit 256 (kdyz si platim 2Mbit) a bejt rad ze mam vubec neco - tak takovejhle argument je fakt **** Nicmene pravda je, ze zalezi na kvalite linky ... ja platim 4Mbit a mam 2Mbit, chvilema i 86kb :D Docela me to stve a asi se vratim na WiFi, ktera sice bezela jen 256, ale aspon byla zadarmo :-

mmm (30.11.2007 00:48:45)

Upozornuji ze i v pripade LLU jsou stale draty O2 a do jejich spravy nevidi zadny jiny ISP - bohuzel kdyz do nich nekteri nejmenovani ISP jeste palej vykony svych DSLAMu na plne pecky (nedodrzuji dohodnute masky dle vzdalenosti a typu modulace) a tim rusi ostatni v danem kabelu to je dalsi vec. To bude asi i tvuj pripad - predpokladam ze ti to 2Mb nekdy bezelo? Pripadnou zmenou ISP by si tedy ani nic nevyresil - paklize by si tedy nepresel k tomu nejmenovanemu :) nebo nezmenil technologii.