Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Jak dlouho trvá zřízení ADSL od GTS Novera

Jak dlouho trvá zřízení ADSL od GTS Novera

Bart (30.1.2008 22:19:50)

Zdravím, možná trochu blbá otázka, ale jak dlouho trvá asi zřízení ADSL u GTS Novera od doby, kdy mi došel email, že výsledek technického řešení je kladný a ADSL přípojku lze realizovat? Mám samoinstalaci a svůj modem. Díky za odpovědi

Nargon (31.1.2008 00:41:57)

odhadem tak tyden, ale podle smlouvy tam je myslim limit 20 pracovnich dnu.

BArt (31.1.2008 22:24:08)

Jasně, díky. Dneska mi poslali email, že mi blahopřejou k zavedení služby Novera DSL. Ale ještě mi nějak neposlali přihlašovací údaje k připojení. Poslali mi pouze údaje k uzivatel.gtsnovera.cz ... Tak uvidím zítra..

Nargon (31.1.2008 23:01:17)

Jmeno a heslo na pripojeni je stejne jako na uzivatel.gtsnovera.cz Teda v mem pripade to tak je. A to nastaveni modemu? tam moc moznosti neni. PPPoE LLC (Pripadne PPPoA VC-Mux, ale tohle se dneska uz nepouziva) VPI/VCI 8/48 (mozna to je obracene, to se mi plete) Jmeno a heslo by melo byt stejne jako na uzivatele. No a pak takova drobnost jako DNS, tam nemusis pouzivat ty GTSacky, ja pouzivam treba tyhle: 193.165.254.9 147.32.192.250 Uz ani nevim koho jsou :) ale fungujou a to mi staci.

y2k (2.2.2008 11:13:23)

To první je Skynetu a to druhé ČVUT. Mohu potvrdit, že fungují a jsou veřejné. Děkuji, další do sbírky ;-) Osobně jich mám alespoň 10 v routeru, protože DNS jsou dle mého názoru nejčastěji problémové servery.....

Nargon (2.2.2008 11:19:12)

Jo s tim souhlasim, hlavne ty dns servery GTS. Tam je casto vypadek jak primarniho tak i sekundarniho. Takze temhle serverum se vyhnout a je klid.

Bobcat (6.2.2008 09:21:08)

ahoj jsem z konkurencni f.VOLNY. Hlavni probem pri zrizovani ADSL pres alternativni operatory VOLNY, GTS, CRA je - bohuzel castecne zpusobeny dodaci lhutou O2 ( administrativa, predratovani, atd.) ten ma 20pracovnich ( vetsinou 5 - 10)dnu na predani sluzby alternativcovi a castecne neschopnosti alternativcu ( nedostatek techniku ). V obou pripadech nejvetsi problem je prebujela administrativa - kdy sebemensi problem se resi v radech tydnu. To nahrava mistnim "vesnickym" poskytovatelu wifi - kde staci 3 lidi na vsechno. Nemam s nimi zkusenost, ale funguje jim to dostatecne rychle a kvalitne ( vypadky, servis) ? diky za odpoved

nonferatus (9.2.2008 03:30:15)

mám gts noveru 2 roky a vůbec netuším, o čem je řeč od dubna do září. Připojení stabilní za dva roky dvě poruchy, za které se omluvili. Má pravdu tazatel, že aktivace trvá dýl. Už si to moc nepamatuju, ale vím, že mně překvapilo, že to není do 24 ani 48 hodin. Ale jinak od té doby to jede a jede. Rychlosti zvedli, limity zvedli.... Na 4mego jedem 3 rodiny - 3-5 PC v provozu.

Nargon (9.2.2008 11:28:53)

Od dubna do zari vetsinou probiha navysovani rychlosti. A u tech nejrychlejsich sluzeb vetsinou k zadnemu navyseni nedoslo. Nebo byly "datove prazdniny" a nepocital se fup. A opet tech nejdrazsich sluzeb se to netykalo, tam zadny fup nikdy nebyl. Tak asi tohle mel na mysli.

Anonym (1.2.2008 17:55:44)

Nechápu, jak někdo může k této firmě jít. Časem uvidíš, že to byla chyba. Ale chybama se člověk učí, takže good luck.

Nargon (1.2.2008 21:19:44)

A ja zase nevim, proc ji lidi pomlouvaji, kdyz vubec nevi jake to tam ted je.

Anonym (2.2.2008 08:43:14)

To je jedno, jak to tam ted je. Prostě jednou to přepískla a v americe by tím skončila. Bohužel češi jsou češi a nechají si srát na hlavu (každej jenom blbě kecá o nespokojenosti, ale činy a opatření žádná), takže tato firma zde ještě v oblasti DSL bohužel funguje a jak vidno sbírá nové ovečky, aby jim zase zatopila. Však uvidíte sami.

majkl (2.2.2008 11:58:48)

No já mám noveru necelý rok. Nikdy jsem neměl problémy takže jsem spokojen. A to co se stalo někdy dávno mě vubec nezajímá.

Anonym (2.2.2008 13:26:21)

Stává se to každej rok v rozmezí duben-září.. však uvidíš sám... A ti co platěj největši palby dostanou nejvíc na prdel - jako vždy...

Ondra (4.2.2008 15:35:07)

O co přesně má jít? :-)

prostě to mastí, jak se dá... (5.2.2008 11:42:26)

jasně. Ať každý mluví o svých zkušenostech. Mé osobní jsou, že zlatý O2, RK, jmenoval bych i jiné, jemi ovšem líto, nejsou. Každému doporučuji - chcete li internet, už dávno je z čeho - lokálních poskytovatelů - vybírat. Pokud ovšem nejste zaměstnancem O2, nebo zoufalcem (gts)...

Anonym (6.2.2008 07:55:27)

Přesně. Bohužel češi jsou češi a tak nastaly časy, kdy kdejaký wi-fi vesnický poskytovatel má rychlejší a levnější internet než gigantické velkofirmy. Prostě všechno naruby a děkujme komu? Aaaano, ODS už v devadesátých letech stihla nadělat blbosti, jejichž následky vyžíráme ještě teď.