Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Rapidshare na O2 ADSL

Rapidshare na O2 ADSL

Ódva (6.2.2008 19:45:43)

Nezkoušeli jste teď v poslení době někdo Rapidshare.com na O2 ADSL? Nevím proč, ale stránky se mi nezobrazí, pouze rapidshare.de. Zvláštní je, že přes anonymizer jdou zobrazit. Nejede ani Rapidshare Manager, tam po chvili spadne připojení. Na ADSL od Tiscali je to v pohodě. Že by O2 začlo Rapid blokovat? To se mi zdá divné, ale možné je vše.

Anonym (7.2.2008 09:23:32)

mě se zobrazuje vše

wilis (4.4.2008 14:26:25)

Podle toho co vím, by O2 mělo rapidsharu omezovat rychlost. Mě ovšem rapid jede uplně pomalu pouze večer, což by asi těžko dělalo O2. Tak tedy nevím jistě co má tohle nezvyklé spomalení u RS znamená. A jelikož se někomu nechtějí načíst stránky rapidshare.com, myslím že to bude způsobeno opravdu nastavením v pc. Sám jsem zažil asi 3* úplné výpadky internetu od o2, ale trvaly jen něco kolem půl hodiny.

Daweus (4.4.2008 19:28:44)

já mám taky problém se stahováním,od prvnho mi nejde nic stáhnout a horší je,že sem si právě koupil premium na rapidshare. Jinak prohlížení videii na youtube a streamu jde v pohodě,jen ten rapidshare nefunguje jak má.

Dybowicz R. (4.9.2008 20:01:07)

Mám taky problém a jsem z toho pěkně nasr***. Mám zaplacený rapidshare na půl roku dopředu, 8Mbit od o2 a stahuju 20kb/s (momentálně když to nechám přes večer jde stáhnout i víc). Jen doufám že to nedělá O2 asi si budu muset najít jinou alternativu >>>>>> FTP

adamce (4.9.2008 21:29:49)

Mám stejný problém. Zcela jistě za to může O2, zřejmě je to zapříčiněno probíhajícími změnami na jejich hardwaru kvůli chystanému zvyšování rychlosti, alespoň to tedy tvrdí... Stejný problém byl i při minulém navyšování rychlosti, myslím tedy, že tato omezení nebudou trvalá. To samé mi potvrdili na technické podpoře předplacenek.

Hampr (17.11.2008 20:50:28)

Muze za to O2.Mam to potvrzene.Pohrozil jsem ze neplni smlouvu a odejdu ke konkurenci a najednou me to uz asi ctrnact dni jede plnou rychlosti

Carloschico (6.4.2008 19:35:45)

I já mám stejný problém. Od 1. dubna jede Rapidshare asi tak 6x pomaleji než původně. Rychlost kolem 25 - 40 kB. Na lince O2 mi sdělili, že u nich problém není. "Údajně" :) problém na rapidshare.com. ale u jiného provozovatele se stejným compem vše v normálu.

kak (7.2.2008 11:34:49)

i me se zobrazuji, ale mas pravdu dela mi to u nekterych stranek take, ale chyba je uplne nekde jinde, prze na stolnim pocitaci mam XP a tam mi nekolik stranek o kterych vim, nejde, ale na notasu mam wisty a bezproblemu se stejnou IP funguji

Anonym (7.2.2008 14:04:40)

zatím běží bez problémů

marschal (7.2.2008 17:39:53)

U me take ok, zkus jiny prohlizec.. Nevim o zadnych strankach ktere by O2 blokovalo. Z 99% pokud ti neje nejaka stranka otevrit je problem v PC..

chef (17.11.2008 15:49:38)

O2 opravdu omezuje rapidshare. Ověřeno po konzultaci s jejich techniky. Podle mě je to protiprávní.

Anonym (7.2.2008 19:01:14)

zkas nastavit DNS tvého nynějšího poskytovatele netu

LP (12.2.2008 20:10:51)

Teď něco zkouším stahovat a jede to v pořádku.

tomas (25.2.2008 15:27:51)

Mně se děje to stejný. Vždycky to chvíli jede, a pak to spadne. Přes proxy v pohodě. Mám podezření, že to O2 blokuje...

Anonym (21.4.2008 21:26:08)

kamarád, co pracuje na hot line u O2 říkal, že O2 omezuje stahování na rapidu - podle oblastí (ve větších městech s větší agregací to asi bude pomalejší než na vesnici). pomalu bych řekl že je to na žalobu pro nekalou soutěž :-)

Tomcat (16.11.2008 12:53:05)

jj, O2 rychlost omezuje...taky jsem si vsimnul, ze to jede na RS nejak podezrele pomalu...ptal jsem se na to u nas ve firme cloveka, co s tim ma neco do cineni a rikal, ze ze zacatku se rychlost snizovala i na desetinu...ted by to melo byt tak na tretinu (nebo o tretinu, ted nevim)...ale taky me to stve, protoze mam Premium na RS...nastesti ADLS mam jen doma u rodicu, jinak pouzivam UPC, kde to jede krasne naplno...ale vsimnul jsem si, ze je omezovana kazda sesion zvlast, takze kdyz se stahuje vic souboru zaroven, nebo se soubor taha na vic casti zaroven, tak to jede docela dobre...takze doporucuju si v RapGetu nastavit stahovani po 10 souborech zaroven a nebo jeste lip, co se mi osvedcilo pouzivat addon DownloadThemAll do Firefoxu (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/201) a v nem si nastavit stahovani po 10 castech na soubor a tahat takhle x souboru zaroven, at se vyuzije cela sirka pasma...

ajimz (18.11.2008 18:21:37)

Ahoj všem. Tak nevím, čím to je, ale dnes mi jede stahování z rapidu na plný výkon:-) Dostane se to i na 700 kB/s! Že by se blískalo na lepší časy? Doufám, že to nezakřiknu a vydrží to ! :-))

Koubicz (19.11.2008 13:50:01)

Já mám zkušenost naprosto šílenou, protože mi RS přes O2 jede mezi 13-23 hodinou rychlostí 20-25 k, ač jsem 200 m od digitální ústředny a měření přes kyslík hlásí, že je vše v pořádku, rychlost maximální .

jj (20.11.2008 12:55:52)

jede bez problemu

honza (23.11.2008 12:26:02)

mám premium u rapidshare. Stahuje bez problémů skoro vždy plnou rychlostí. žádné omezování rychlosti z rapidshare nepociťuji.

Uživatel czsharu a rapidsharu (27.9.2010 19:25:26)

V poslední době to nejde pouze u uživatelů O2 ADSL... stahování ze share-rapidu, atd. teď nefunguje... Na foru czsharu bylo toto : Dobrý den, v minulých dnech jsem evidovali problémy s rychlostí stahování uživatelů CZshare, kteří jsou připojeni k internetu prostřednictvím O2 ADSL. Podle našich dosavadních testů a s pomocí některých z Vás, uživatelů Czshare jsme zjistili, že problém je patrně na straně společnosti Telefónica O2. Nyní čekáme na vyjádření O2, pokud nedojde k nápravě situace budeme věc řešit oficiální cestou. Váš tým CZshare.