Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Výběr poskytovatele ADSL připojení

Výběr poskytovatele ADSL připojení

Petr (2.3.2008 21:52:02)

Dobrý den, rád bych si pořídil ADSL připojení na Internet a nevím kterého poskytovatele si vybrat. Dle O2 není u mne možná vyšší rychlost než 2Mb/s, paučál uvažuji do 650,- Kč. Připadají v úvahu O2, GTS a ČRa. Volný a Tiscali moc neznám. Můžete mi prosím poradit a doporučit? Předem děkuji.

mira (3.3.2008 14:27:33)

ČRa rozhodně nedoporučuji,jejich dvoumegový internet se ztenčil na max.30kb/s prý vlivem agregace1:50,nejsem stahovač a jde mi to šestkrát hůře než před tím,kdy byla agregace1:20.Jsou to prolhaný grázlové,pryč od nich.

mira (4.3.2008 10:40:36)

Tak už mi to dali zas do pořádku,dokonce přiznali,že chyba byla na jejich straně zas mi to jede jedna báseň,takže odvolávám co jsem napsal v předchozím příspěvku.

tim (4.3.2008 20:40:54)

Tak to mi musíš poradit,jak jsi to dokázal.Platím 3mega a ve skutečnosti se přes 1,5 nedostanu.Teď mi to jede zrovna necelých 0,5mega !!!

mira (8.3.2008 10:11:13)

Volal jsem na tu jejich zák.linku,během 10 minut mi zvedli rychlost,šlo to tři dny a tedka je to zase humus,dělaj si z lidí srandu,podám výpověď a přejdu na wifi.

Nargon (4.3.2008 22:31:26)

Osobne jsem spokojenej u GTS. Oproti O2 je tu jedna vyhoda. Muzes si sam zapnout fup, takze i u konce mesice muzes stale jet plnou rychlosti, ikdyz preneses vice dat nez je limit. Jen to chce chytre ten fup zapnout na noc, kdy si zapnes torrenty, a rano vypnout. A mozna nevyhoda, ze problemy se budou resit dele. Ale osobne jsem nejakou poruchu nebo problem nemel asi 3 roky, takze u me pohoda.

Pavlossitos (8.3.2008 15:47:04)

Já jsem u Tiscali. Paušál 396-,Kč ( s DPH), limit 4 GB, při překročení dalších 5 GB za 300.- Kč. Rychlost připojení se pohybuje v rozmezí 1,5 - 1,8 Mb/s, stahování okolo 200 kb/s. Služba je poskytována bez nějakých výpadků, občas jsou problémy při zjišťování stažených dat v privátní zóně. Doporučuji si pořádně přečíst Všeobecné smluvné podmínky. Výpovědní lhůta je 3měsiční a i při dodržení výpovědi zrušení služby stojí v současné době 1775.-Kč, avšak tato částka je pohyblivá směrem nahoru, takže např. po dvou letech zaplatíte za zrušení o dost více.

P.C. (9.3.2008 17:06:36)

Co je to za divné podmínky - čím déle službu využívám, tím víc platím za její zrušení? Nemělo by to náhodou být tak, že po určité smluvní době (obvykle stačí rok) se za zrušení nic neplatí?