Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > UPC+upload Booster

UPC+upload Booster

Jirka (23.3.2008 07:49:39)

Bacha na ně. Objednal jsem si od UPC službu + upload booster (dvojitý upload). Celého čtvrt roku mailování a telefonování mi tvrdili, že když mi jede upload místo 2048 obvykle kolem 700 kbps, max 900, tak je to vytížením sítě a že moje služba není garantovaná. Na dvě reklamace podané přes ten jejich kontaktní formulář mi ani neodpověděli. Až když jsem poslal reklamaci doporučeným dopisem, tak do třech dnů omluva, že na mojí přípojce upload booster nejde (jde tu maximálně megabit uploadu) a že mi snižují paušál a přeplatek za předchozích 5 měsíců vrátí. Takže lidi, překontrolujte si to - zejména sítě bývalého karnevalu. UPC takhle podvádí zákazníky, když jim účtuje to co neposkytuje a když na to náhodou někdo příjde a píchne do vosího hnízda, tak jej ignorují.

Anonym (25.3.2008 14:06:46)

bez si brecet na upczone forum, tady je to o dsl

Anonym (25.3.2008 18:44:54)

Pane mistrrrr, dle vlastní zkušenosti vím, že tady chodí i lidé, kteří nemají internet přes xDSL a Pane mistrrr, věřte že takových je tu většina. Takže to bylo upozornění pro ně. Pokud se Vás to, Pane mistrrrr, netýká. Tak si své blivné poznámky pište do svýho notýsku a ne sem, působí to komicky.