Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS novera a nebo ČRA ??

GTS novera a nebo ČRA ??

Michal (10.4.2008 17:31:19)

Mám ještě smlouvu s Contactelem.. kdysi služba POWER 512/128 unlimited.. pak jsem to dodělal dodatkem na GTS novera DSL 2048/256 .. pak byla migrace na 4096/256.. a nedávno jsem zase udělal dodatek na službu START pro bývalé Contactelí zakázníky,ale zjistil jsem že mi zrušili moji veřejnou PEVNOU IP!!!! tak že zase začnou problémy se SORBSem .... o to mi nejde .. je to maras,ale časem se to dá vyřešit, pak ale mi řekli že u služeb původního Contactelu veřejné pevné IP nikdy neměli.. tak jsem jim poslal smlouvu a ceník,kde je to jasně napáno..Že dodatkem smlouvy se myslí.. zachování smlouvy původní,ale s tím že se bud navýší rychlost a nebo prodlouží smlouva?.. Jo a za rřízení pevné IP chcou 300 + DPH a mesíčně 30 + DPH.. Řekli mi že to u těch služeb nemohlo bejt .. a že jestli nechci platit ty poplatky ,tak že mám smlouvu zrušit a že u služeb nových už je pevná IP v ceně! Jak to vidíte VY ??? Mám zůstat a udělat si novou smlouvu a nebo přejít k ČRA ? ...Díky Michal

Nargon (10.4.2008 18:18:10)

A jakou teda ted mas ip?? Verejnou dynamickou? Neverejnou pevnou? Neverejnou dynamickou?

Anonym (10.4.2008 18:57:31)

ja mam taky GTS, jeste z dob Nextry a mam ji pres jejich Telenorackou infrastrukturu. Co se kvality tyce, nemuzu rict jedine krive slovo. Pingy na seznam kolem 8ms, zadne vypadky....... ale chovani GTS je dost hrozny, prepojit na ADSL2+ me chteji jen s novym uvazkem, snizili mi i datovy limit sokud jeste byl atd........ jakmile me nastvou jeste necim podobnym, tak menim..... a jaky je zaver? Pokud mas dat GTS novy uvazek, tak jdi pryc, pokud se s nima domluvis, tak zustan :)

Michal (10.4.2008 22:40:02)

NO mám podle staré smlouvy s Contactelem 1x veřejnou pevnou IP... a pak má 3 dodatky k těm smlouvám... Podle mě dodatek jen prodlužuje a nebo mění rychlosti ne ?.....

Nargon (11.4.2008 02:05:54)

No ale psal jsi, ze ti v GTS tu verejnou pevnou ip zrusily, tak jsem se pral jakou tedy mas? A ten dodatek ke smlouve, myslim ze jeho podpisem i souhlasis se vseobecnymi podminkami, ktere jsou aktualni k tomu datu. Ale jinak tim muzes zmenit sluzbu (tj hlavne tu rychlost) a samozrejme to prodluzuje uvazek na dalsich X mesicu.

Michal (11.4.2008 18:27:46)

no jak to vypadá tak mi ji asi zrušili.. a změnili na jinou jak jsem teď podepsal nový dodatek. Na infolince a pořád tvrdí že jsem nikdy pevnou IP nemohl mít .. tak jsem jim tam poslal původní smlouvu + ceník kde je napsáno 1x veřejná, pevná IP ! tak uvidím no.. ale je to hnus .. určitě se někde stal administrativní problém

2008 (10.4.2008 22:02:35)

pokud mas nejakeho ISP s vlasnim LLU u tvoji ustredny tak skoc po nakym z nich

Michal (10.4.2008 22:41:19)

no to jsem chtěl.. ale zatím tady je jen možnost platformy Telefonicy :-((( ....