Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Konec FUP u ADSL O2 - pouze papírově?

Konec FUP u ADSL O2 - pouze papírově?

Fenris (15.4.2008 18:10:45)

Tak od začátku dubna, když mělo konečně končit omezení přenesených dat, jsem se dal trochu víc do stahování. A přibližně desátého najednou klesla rychlost mého 4Mbit připojení na 192Kbit, od té doby se na této hranici drží stále (dnem i nocí). Mám stých 80% nového Mandriva Linuxu 2008.1 Spring, takže mi zbývá cca 800MB, ale s tímhle se asi nedočkám. Má někdo jiný také zkušenost se snížením propustnosti ADSL? Přijde mi, že oficiálně FUP neexistuje, ale přesto dochází ke snižování rychlosti kvůli natahaným datům. A rozhodně to není vysokou agregací, protože rychlost 192 je stabilní.

Anonym (15.4.2008 19:26:36)

Taky mne tahle oblast zajima, tak jen pro jistotu. FUP je nadale uplatnovan pro ucastniky s autentifikaci PPPoA. Neni to tvuj pripad? Co na to technicka podpora O2? 192kb stabilne - to neni normalni

Fenris (15.4.2008 19:50:21)

Díky za odpověď, podíval jsem se na stránky TO2 a opravdu, pro protokol PPPoA pořád FUP platí. Samozřejmě že jsem to musel hledat až dole na stránce :o( Píší také, že na požádání změní protokol na PPPoE, ale protože s O2 za pět dní končím, už to nemá smysl. Ještě jednou díky za podnět, tohle jsem předtím nevěděl.