Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CRA kvalita

CRA kvalita

PavelM (20.8.2008 20:08:51)

Jak vám v poslední době chodí Premium ADSL. V posledních dvou týdnech opakovaně výpadky spojení a neskutečně pomalé. Premium ADSL 2007 2048/512 Benšov u Prahy WL-600G

milan (23.8.2008 08:11:45)

a nejsou výpadky na tvém wirellesu???

Anonym (27.8.2008 22:39:00)

wirelles to není, jsem připojen přes RJ-45. Při Diagnostics to většinou hlásí "Test the assigned IP address: FAIL" Od 20.08. to řeší (tedy podle obdržených SMS specializovaní odborníci) - dnes již zase 4x restart modemu. Začínám studovat nabídky dalších providerů.

kom2 (28.8.2008 13:00:02)

Me to taky pada od te doby, co nahlasili, ze meni na ustredne bridge a je nutne prejit z PPPoA na PPPoE. Od te doby mi neustale pada linka, ale zase se to kluci snazi resit, volaji mi tak kazdy druhy den a porad neco šolichaji. Ted uz to moc nepada (prepojili me na jinou linku), ale kdyz uz se to rozpadne, tak to ne a ne naskocit. Zjistili jsme s technikem, ze pomuze, kdyz on restartuje bridge, ale i tak to svadi na muj modem (zkousel jsem uz dva, oba se chovali stejne, ale je to pravda stejny HW jen s jinym FW (Zyxel 660H-63)). Tak nevim. Posledne mi rikal, ze jsem byl mezi vyvolenymi, na kterych neco testovali a ze ted prepnul linku na ADSL 1 a uz to bude dobre. Ale ja bych chtel prejit na ty nove tarify a modem ma ADSL 2+ umet (proto jsem ho mimojine tehdy kupoval)...

marek (30.8.2008 10:05:32)

Takže přidám taky svůj názor. někdy od konce srpna totální výpadky připojení. Tahanice s operátorkama dlouhé čekání na zavolání technika. Jakmile jsem se konečně dočkal, tak znova problém. nedokázali zjistit o co se jedná. Musel jsem to řešit sám a u nich se informovat co to dělá. Abych dodal působičtě. Bruntál, modem Edimax AR-7084gB. Problém nakonec vyřešen a bylo to způsobeno mým modemem. Problém s přechodem na ADSL 2+ byl v tom, že i přes nový firmware, jsem se dokázal připojit, ale měl jsem stálé výpadky. Technik mi řekl, že můj modem něco odesílá k nim, a tam se jim zahlcují nějaké pakety, a nakonec dojde k přerušení spojení. Vyměnil jsem modem a v pohodě. Jinak dodám, že jsem s technikem zkoušel přepojit učastnickou linku na G.DTM, tzn. na starý způsob a jelo to v pohodě. Ale rychlost by byla max. 8Mbit. Takže zhrnuto podtrženo. Modem Edimax AR-7084gB NEBRAT a hned vyhodit. A ted bych byl rád, kdyby mi někdo poradil nějaký kvalitní modem se 4porty a WIFI. Díky

ondra (30.8.2008 10:36:30)

doporucuju Linksys WAG54GS. Stabilni, dobre admin istracni rozhrani bez zbytecnych malovanek, dobre provedeni (az teda na divne zasedle tlacitko POWER)...Sice mi jeden odesel kdyz tu praskl blesk, ale pri reklamaci vymenili i tak bez problemu.

milan (23.8.2008 08:13:43)

Mám od nich internet rok a půl a nemohu si stěžovat,šlape to jako víno

aaa (26.8.2008 10:16:56)

zalezi v jaky jsi lokalite, odkud jsi?

Bourec morusovy (24.8.2008 22:21:47)

Jo, to samy, kvalita hrozna, seznam se musi leckdy 3x obnovit, nez vubec nabehne, dostat se do schranky je v nekterych dennich hodinach porod. S nostalgii vzpominam na Internet Express od Telecomu.

Mikina (25.8.2008 09:35:34)

olomoucky kraj hlasi zadne vypadky a beha to jak vino :)

Fee (26.8.2008 08:14:49)

Taky ADSL 2007 2048/512 Praha, i ja mam WL-600G - od vcerejska se mi ted poprve povedlo pripojit :-) Jinak vubec nebyl ADSL signal, nebo chybela jen synchronizace...

wizard-ov (26.8.2008 14:16:55)

Ostrava -to samé -totální hnus věčné výpadky a přetahovaná s infolinkou. Máme e-shop a s těmi výpadky to je k zbláznění. Jinak mám taky Asus wl-600g s posledním upgradem. Mám čra asi 3 roky, absolutní spokojenost, ale poslední dobou začínám být poněkud rozladěn... doufám, že ty problémy jsou jenom dočasné s přechodem čra na vyšší rychlost

Anonym (26.8.2008 15:36:48)

me to bezelo perfektne dokud sem mel Path Mode nastaveny na FAST, nedavno me to zmenili na INTERLEAVED.. odezva se zvysila asi 4x.. na infolince vubec netusi ktera bije(vzdyt oni ani netusi co znamena zkratka ADSL!), na technika me samozrejme neprepoji, rikaji mi at zavolam na tu jejich placenou infolinku (ktera je mimochodem pro ty kteri neumeji nastavit modem).. doufam ze email to vyresi