Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > prechod od jednoho poskytovatele k druhemu

prechod od jednoho poskytovatele k druhemu

Tomas (1.9.2008 11:19:44)

Zdravim, už delší dobu chci odejít od společnosti skynet k O2, ať už kůli problémům s rychlostí nebo takovému zvláštnímu chování k zákazníkovy. Jsem u nich cca 3až 4 roky a chtěl bych odejít, ale mám menší problém, nemohu být bez internetu delé jak 2-3 dny kuli práci a jiná možnost u nás není než ADSL. Máte někdo nějaký zkušenosti s tím jak tuto transakci provést nějak elegantně??

TTx (1.9.2008 12:41:18)

Mobilní internet ten je uplně všude, alespoň GRPS. Počítej stím, že Skynet si ze zrušením dá načas... (mám zkušenost s přechodem od GTS k o2) kdy ADSL bylo týden nefunkční a o2 mi furt tvrdili, že linka je blokovaná alternativním operatorem, takže chce to volat, volat a prudit ať uvolní linku. Samotné zřízení u o2 je naopak hodně rychlé 2-3 pracovní dny a máš net.

Yago (12.11.2008 16:20:52)

Dobry den, stejny problem ted resim ja. O2 je v soucasne dobe evidentne vyhodnejsi. Jakym zpusobem jste pri prechodu postupoval? Dekuji za odpoved.

vimvše (12.11.2008 16:33:32)

zřídit novou linku s ADSL O2 potom převést číslo ze staré linky (pokud chcete zachovat číslo) a nakonec odhlásit starou linku zřízení tušim 1kč a přehlášení čísla necelých 300kč a bude Vám net fungovat pořád