Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > internet od Ahoj.cz (emea)

internet od Ahoj.cz (emea)

Fany (22.9.2008 14:06:03)

Dnes jem volal na info linku ahoj.cz , mám od nich adsl cca 4 roky a celkem spokojenej , ( 4Mbit 'platím cca 702,- kč) žádal jsem o navýšení na 8Mbit (platba cca 428,- kč) , bylo mi řečeno, že linky 2Mbit jdou na 8 Mbit a ma 4Mbit jde na 16Mbit , tím pádem by se neměnila cena a zůstala by mi stejná cena jako platím těd :-( , na dotaz, že má linka pojede max. na 8 Mbit - byla odpověd , nyní zažádat o snížení za poplatek cca 1100,- kč :-))) , ještě že mám měsíční výpovědní lhůtu, na další dotaz na operátora, že to budu muset řešit výpovědí - skoro nic, celkem zamrzí, byl jsem spokojenej, ale čekal bych trošku jiný přístup, takže budu muset jít k někomu jinému, jako nový zákazník a objednat 8Mbit :-/

bbb (22.9.2008 14:56:52)

Priprav se na to ze budes mesic bez netu. Vlastni zkusenost s Emeou. Nerikali ti nahodou od kdy budou navysovat ? Ted nebo od Ledna 2009 ?

Fany (22.9.2008 21:49:54)

no mesic snad ne , dám vypověd tenhle měsíc a poběží od 1.10. do 31.10 , pote urychlene na eurotel vezmu asi 02 duo a do cca 7 dnu by mělo být , kámoš to tak taky měl , samozřejme , může být déle , ale myslím , že OK , jakmile na mé lince nebude jiný poskytovatel - hned to chci zapojit a pprý stíhaji cca do 7 dnů :-(

Fany (22.9.2008 21:53:47)

ta pipinka na tý info lince, nic neví - klasika - naučené věty atd. když jsem jí řekl , proč mi to chtěj navýšit na 16Mbit a i platit , když linka max 8 Mbit - vůbec nepochopila - po chvíli jsem to vzdal :-( , termín taky nevěděla - obávám se, že a po novém roce :-(

viky (16.10.2008 09:35:19)

Mám úplně stejnou zkušenost, tak budu taky dávat k 31.10. výpověď. Skutečně jste pak byli při přechodu k O2 měsíc bez netu? To mě děsí! Jinak navyšovat by prý měli počátkem příštího roku, alespoň tak mě to řekli.

viky (16.10.2008 09:40:28)

Mám úplně stejnou zkušenost, tak budu taky dávat k 31.10. výpověď. Vážně jste pak někdo byl při přechodu k O2 měsíc bez netu? To mě děsí! Jinak navyšovat rychlost by prý měli až příští rok, tak mně to alespoň řekli.