Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Jakého poskytovatele doporucujete?

Jakého poskytovatele doporucujete?

Petr (10.10.2008 17:55:21)

Dobry den, nejprve popisi svoji situaci... mam aktualne nejakej starsi tarif u gts novery (jeste od nextry tusim) 4megabit...na lince jede maximalne 5megabit (dle informaci v meraku).. tato sluzba se spolu s linkou rusi..a to proto ze nam tady asi pred 2rokama delali linku uplne novou...jenom neni aktivovana...na tom uz se pracuje...takze do mesice by mela byt aktivni..a dle slov technika by nemel byt problem na tom rozjet 16megabit...ze ta linka je prakticky nova... a proto se ptam...jakeho poskytovatele zvolit? vyuzivam rapid..takze omezovani na rapid jak jsem slysel by me docela nastvalo...a potrebuju novej modem....takze by bodlo kdyby poskytovatel daval za korunu treba....jak se to delava :)

Anonym (13.10.2008 00:16:11)

Chápu-li to správě, do měsíce budeš mít novou linku která zvládne i 16 M, proč tedy hledat nového poskytovatele ? Pokud by jsi chtěl modem za tu korunu, není problém po uzavření nové smlouvy na dobu určitou tento modem mít za výhodou cenu. Najde se spoustu rejpalů co doporučí pryč z GTS, není tomu tak, vždy se najde spousty nespokojených zákazníků i u konkurence, Já osobně mám taky GTS od dob nextry, a už 3x jsme se nechal upsat, vždy bez problémů, i co se týče, tel. dotazů, mailu, atp. takže :░▒▓█ GTS-Vpoho █▓▒░:

Petr (14.10.2008 09:05:04)

ok...taky jsem s gts zatim spokojeny..nevyskytl se mi jedinej problem..a i kdyz jsme odhlasovali starej net na stare lince...tak s vypovedi nebyl zadnej problem..jestli mi volali...a kontrolovali jestli je vse v poradku...takze to vypada ze se o svoje zakazniky staraji dobre... chtel jsem jenom kdyz mam tu moznost zkusit neco jineho...ale asi mas pravdu...zustanu u osvedcene spolecnosti :)

Nargon (14.10.2008 18:58:03)

Ja taky doporucuju zustat tam kde jses. Osobne mam taky GTS (a z byvale nextry) A taky si nemuzu stezovat. Problem zadnej nemam, ucty platim, rychlost neomezuji. Jen teda vzhledem ke vzdalenosti se mi modem synchronizuje na max rychlosti 3.5Mbit, ale s tim gts nic neudela. Jedine O2 by muselo postavit novou ustrednu bliz k memu baraku :)

Milda (14.10.2008 14:28:45)

Jsem na tom podobně, akorát že jsem jel v síti Telenoru a tam mi víc než 4M neumí pustit.... takže Hasla la vista Novera.... ta rychlost ale není důvod proč s Noverou, se kterou se za těch několik let neměl nejmenší problém, končím. Důvod je obchodní politika, která ignoruje domácnosti (a jejich web už dlouhou dobu také), čekal jsem, že se po zrychlení v září nějak změní tarify, ale kdepak. Mě jsou schopni maximálně zlevnit (4M za cenu 8M... no nekupte to :-)) a chtějí min 6měs. závazek. Služba Novera Duo je k ničemu, resp cenově není proti obvyklé kombinaci (ADSL + pevná u O2) nijak výhodná (včetně 200Kč minimálního hovorného).... takže aktuální lepší varianty kombinace ADSL+pevná jsou tyto: 1) ČRa 8M+volání za 700 Kč 2) O2 Duo (8M + 300min volání z pevné) za 500 Kč v rámci momentálně probíhající "Crazy akce"....

Petr (15.10.2008 20:01:13)

nene...dekuji za prehled...ale u nas linka jede prakticky jenom kvuli netu..neni tady totiz zadny jiny kvalitni poskytovatel...a kdyz mi na adsl pojede tech 16Mbit...tak ta cena neco malo pres 1000 korun je v pohode :) takze zadny tarify na volani nechci....nejspis poridim VoIP protoze se u nas obcas delaj delsi hovory do zahranici :) a myslim ze pro me kombinace GTS 16 + nejakej ten mini tarif od O2 klidne bez hlasovych sluzeb jeslti to pujde :)

Milda (16.10.2008 12:32:15)

Mno já psal ty dvě varianty právě proto, že ty jsou vhodné když člověk pevnou na nic jiného kromě ADSL nepoužívá... O2 má teď tuhle variantu jen za 500 (jinak stojí 899) a ČRa ji mají za 699 (ale neplatí se nic telecomu).... žádnej mini tarif telecomu není, ten mini co mají neumi ADSL, takže pokud budeš mít ADSL od Novery a linku o O2, tak O2 platíš nejaký základní hlasový tarif za cca 350 (nevím přesně)... ale tomu by ses právě mohl těmi mnou zmíněnými tarify vyhnout! Asi si nerozumíme... o pevnou linku na volání vůbec nejde...

Anonym (18.10.2008 16:07:54)

Kazdopadne Cesky radiokomunikace za 899kc mesicne az 20Mb internet. A to i s poplatkem za linku.