Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 Faktura a podivné čatky Internet Komplet

O2 Faktura a podivné čatky Internet Komplet

davidkluk (28.10.2008 11:21:14)

Zdravím , taky se vám někdy stalo , že vám od O2 přišla faktura na částku , která se neshodovala se službou kterou využíváte ? Jsem u O2 cca 5 měsíců , za tu dobu jsem již využil dvakrát reklamační středisko a o co tedy jde? Zřídil jsem si akční internet komplet 8192 včetně 1 M cdma za celkovou cenu 996 Kč v četně dph. Nemam ani telefon na volání , protože jsem měl a mám zájem jen o internet. První faktura, co jsem dostal mě překvapila v tom, že jsem měl naúčtovanou plnou cenu modemu, které jsem dle akce zliskal po 1 Kč, po 14 denní reklamaci, vše vyřízeno v můj prospěch bez omluvy. Ted mam druhou reklamaci , najednou mi je účtováno za službu komplet 1599 Kč bez DPH , ačkoliv akce internet komplet za 996 Kč včetně DPH má trvání 12 měsíců , proto jsem využil reklamačku , co mě ovšem zarazilo je to , že v aplikaci moje konto je služba také změněna na částku 1599kc bez DPH. Tudíž jsem včera opět volal do O2 , abych věděl co se děje a operátorka to nedokázala vysvětlit , jen mi řekla že z mé strany změna provedena nebyla , že jsem nežádal změnu služby a že se jedná o administrační problém , který dá do pořádku. Tak mě s toho vyplívá že O2 vám , bez vašeho svolení změni nastavení služeb a Ještě si to nechá pěkně zaplatit, tedy jen v okamžiku, kdy se zákazník neozve. Otázka zní už jste zažili něco podobného a nebo mám na O2 smůlu jen já?

(28.10.2008 11:47:44)

to máš jako s dopravním podnikem,jednou dostaneš pokjutu,ýes doma zapomněl šalinkartu a za půl roku ti príjde exekuce na 26000.- za údajnou jítdu na černo a i kdyý tam dojdeš s platnou šalinkartou která pokrývá datum údajné černé jízdy a chceš vidět ten modrý papírek kde se má vyskytnout tvůj podpis,tak ho nemají,ale peníze vyžadují...to je hold dnešní svět,jak jednou někde mají tvoje údaje tak je zneužívají ať už se to týká čehokoli....

davidkluk (28.10.2008 11:59:38)

No to je zvláštní odpověd , díky za ní :) Njn Brnáci , sme to meli vždycky težký s úřadama :)

mh (28.10.2008 14:18:37)

Cajzli v tom mají stejnej bordel jako ve Štatlu...

davidkluk (29.10.2008 10:54:09)

Ale koukam , že žádné skušenosti , podobné těm mojim , asi nemáte :)

Nargon (2.11.2008 11:27:48)

Ja teda nemam. Ale asi to bude tim ze mam GTS.

Anonym (2.11.2008 10:17:25)

U Cajzlů je jenom sídlo firmy, ale ostátní většinou vyřizují jiná města. Ostrava, Ustí, Pardubice a Brno