Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tak jaké ADSL ?

Tak jaké ADSL ?

Kuba (21.11.2008 16:31:41)

Zdravím, odešel jsem od drahého wifi poskytovatele a koukám po nějakém ADSL. Nejdřív jsem byl rozhodnutej pro Volný, potom co ho pomluvili na jiném foru, našel jsem si Noveru. Pak jsem přišel sem a po přečtení debat o poskytovatelech a rychlostech ADSL nevím jestli jsem udělal dobre s tím odchodem od wifi. I když horší, než tam už to snad být ani nemůže: 490 kč/měs za cca 500 kbps. Proto bych se vás rád zeptal co si počít :) Operátorka u o2 mne ubezpečila, že rychlost v mé lokalitě bude maximální díky vzdálenosti od ustředny cca 1 km. Poraďte, Volný nebo GTS, nebo jiná alternativa ?

Anonym (22.11.2008 15:46:26)

jestliže jste vzdálen jenom 1Km tak by ADSL mělo být úplně vpoho, je to celkem jedno od koho si to vezmete, všechno to jde stejně po kabelch O2, takže já bych to bral asi přímo od zrdoje a né od překupníku kteří jsou vlastně stejně zavýslí na O2 a případné komplikace s nimi asi musí stejně řešit

Pet (23.11.2008 13:53:34)

Ta vzdálenost od ústředny je opravdu dobrá. Je důležitý zjistit, jestli tam má zařízení některý alternativních operátorů - Radiokomunikace, Volný, GTS, a pokud ano - určitě lepší někoho z nich, pak vyjde součet linka+adsl líp. Pokud je tam jen technika O2, tak možná od O2 bez přeprodejců. Já mám jinak na jedné lince přímo Premium od Radiokomunikací, ta je naprosto bez problémů, bez výpadků, poměr cena/rychlost vynikajicí. Druhou přes Radiokomunikace přeprodávané O2 - tam to většinou taky jde, ale v některých obdobích dlouhodobé zpomalení, výpadky, řešení problémů nic moc (těžko říct, jestli kvůli složitější komunikaci nebo tomu O2 na konci).

Josef (26.11.2008 22:33:46)

'Já mám jinak na jedné lince přímo Premium od Radiokomunikací, ta je naprosto bez problémů, bez výpadků, poměr cena/rychlost vynikajicí.' Jak to myslíš? Nějak se v tom nevyznám. V poslední době mám s radiokomunikacemi velké problémy. Ve večerních hodínách velké výpadky apod. Pravděpodobně to bude přeprodávané od O2. Dá se to nějak změnit, abych to měl přímo od radiokomunikací? Našem to závisí? Díky

Anonym (27.11.2008 08:03:40)

Zavisi to na tom, jestli maji zpristupnenou vasi ustrednu. Pokud ne, tak neni sance.

Sam (24.11.2008 13:50:56)

Já mám ADSL od společnosti TERMS už něco kolem 1,5 roku. A zatim naprostá spokojenost, žádnej problém. Teď maji do konce roku akci na 8Mb za 356,- s daní.