Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nabízí Telecom poskytovatelům ADSL rovné podmínky?

Nabízí Telecom poskytovatelům ADSL rovné podmínky?

DSL.cz (8.10.2003 14:19:42)

V posledním týdnu několik nejvýznamnějších poskytovatelů ADSL veřejně zapochybovalo o tom, zda Český Telecom dává všem poskytovatelům ADSL rovné podmínky. Do zahájené diskuze chce přispět i server DSL.cz, který má k dispozici dva důležité parametry, které mohou porovnávat ADSL služby jednotlivých poskytovatelů.

Prober (8.10.2003 23:23:34)

Je to sice hezký, ale radeji bych byl rád kdyby se myslelo i na mně, jako uživatele.

DSL.cz (5.11.2003 17:48:10)

Stejne je telekom na hovno, na tom se shodnem vsichni

Trouba the MicroWave (9.10.2003 13:34:50)

No, body 4 - 6 (odstavky z duvodu CTc, skutecna mira agregace, prenosove rychlosti) se urcite CTc libit nebudou. Holt CTc udelal chybu - "Nikdy nesouhlaste s vysetrovanim, pokud nevite, co se bude setrit a jake budou vysledky setreni!" :-)

Martin Zikmund (13.10.2003 23:22:13)

No, možná se budete divit, ale právě proti nim ČTc nic nemá. Naopak body 1 - 3 vypadají, že budou problematické (beru tedy označení bodů tak, jak je na www.zikmund.cz/ADSL). Objektivně je ale nutné říci, že změřit právě body 1 - 3 bez zanesení významné statistické chyby není rozhodně žádná legrace. S takovýmto měřením je nutné se obrátit na ČTÚ nebo VŠE (fakulta podnikohospodářská). To se však ještě uvidí...

Ady (9.10.2003 21:48:57)

Dobrý den, jsem zákazníkem Skynetu a stále u mne neproběhl přechod na 512kbps, přičemž mi Skynet neustále přes mail slibuje, že se na tom pracuje a pracuje a .. údajně ještě Telecom nepřevedl ani jednoho zákazníka Skynetu, což mi nepřijde jako relevantní informace .. prosím o jakoukoliv pomoc. Tohle přece není normální, nemám si u koho stěžovat. Díky za pomoc ..

Radim (12.10.2003 13:11:33)

Záleží na ISP, kdy odešle požadavek na ČTc. Po přijetí požadavku je určen termín migrace za cca 4 dny. Vlastní migrace probíhá v noci a výpadek je cca 6 hodin. No problem. Je tedy otázka, proč ještě Váš ISP neposlal požadavek na ČTc ...

insider (22.10.2003 09:16:22)

To si samozrejme delate legraci, ze ? Jsem zamestnanec jedno ISP a mam tuto vec na starosti. Kazdy den nam chodi reporty se stavem instalaci. Nejen ze se na kazdou instalaci ceka mesic, ale pokud ted aktualne kouknu do pozadavku na migraci , tak tu je jeden z 29.9 ! se statusem "v setreni" !!!! Pozadavky na instalaci jsoi rovnez takhle dlouhe ci delsi. Relativne rychle (par dni) probehne setreni, ale dale tam skoro mesic visi status "lze" !