Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > prime cislo na techniky O2

prime cislo na techniky O2

F.S. (19.1.2009 13:50:59)

Muzete sem nekdo hodit tel cislo primo na techniky O2? Skoro pred tremi tydny jsem si objednaval O2 DUO a stale nic a slečny na infolince mi furt tvrdi ze vse vypada v poradku a pritom mi z O2 prisel nasledujici mail: Vazena pani, vazeny pane, dovolujeme si Vas informovat, ze realizace Vasi sluzby O2 Duo ADSL na telefonnim cisle XXXXXXXXX byla z technickych duvodu prodlouzena. Kabely spojujici Vasi pevnou linku se siti Telefonica O2 Czech Republic, a.s., nemaji v soucasne dobe dostatecnou kvalitu pro poskytnuti sluzby O2 Duo ADSL. Hledame pro Vas nahradni technicke reseni teto situace. O prubehu realizace objednavky Vas budeme opet informovat e-mailem. V pripade dotazu nas prosim kontaktujte na lince Centra pece o zakaznika 800 123 456. S pranim hezkeho dne Vase O2 O tom samozrejme v systemu nic nemaji (!!!) a dokud nedostanou odpoved od techniku tak nemuzou nic delat!!!

Operátorka O2 (20.1.2009 11:46:42)

Technická linka: 800 184 084 hodně štěstí :)

Anonym (21.1.2009 07:58:08)

linka techiků to stebou rešit nebude, oni tě přepojí na obchodní 123456. Technici řeší jenom poruchy stávající služeb, nebudou se s tebou vůbec bavit protože nemají o čem. Tohle řeší obchodní.

Zakaznik O2 (25.1.2009 03:23:26)

Ahoj,prosím Tě,až tam budeš volat,tak se zeptej operátorky na jméno a pokud se Ti představí jako MARIE GROSU,tak to radši polož,je to neskutečná krá-a,která Ti vůbec nepomůže a naopak, budeš na tom ještě hůř a víc platit.

Anonym (25.1.2009 03:59:18)

jak se dovolas na technika 2L vim ale tohle s technikem nema co delat, to je vec mistniho setreni