Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CRA prejit na 8M nebo pockat?

CRA prejit na 8M nebo pockat?

TomZ (29.1.2009 09:28:08)

Ahoj, mam od CRA premium - 2M za cca 770kc. Nyni je uz od zari za 700kc 8M. O rychlost mi az tolik nejde (nemam s ni problemy a +- mi staci), spis o penize. Mam se tedy zavazat zas na rok za net za 700kc a nebo pockat, ze zas bude nejaka vlna snizovani cen?(nenabizi ted O2 neco podobneho za 500?) jde mi o to, jestli se ocekava snizovani do 3-4 mesicu, nebo spis ted nic takoveho nebude. dik

Petr (29.1.2009 21:22:01)

Misto otazky kdy se bude slevnovat, bych si polozil otazku : A jede mi ted ten internet na maximum? Pokud jo, tak bych na nic neprechazel a byl spokojenej, ze to jede.. Vetsina lidi co presla na vyssi a levnejsi pripojeni ted spadla do doby kamenne, kde to funguje tak, ze v noci neni mozny nacist ani obycejnou stranku.. Reseni neni zadny (vlastni zkusenost), takze jediny co muzu delat, je pockat do brezna a pak adios... s tim, ze teda budu jeste nejakej ten mesic platit za neco, co se neda poradne pouzivat.

Zabar (30.1.2009 15:49:35)

Pak je jeste moznost, nechat si zvysit rychlost a nechat puvodni cenu. Ja si po vlne stiznosti po snizeni ceny radej nechal starou a moznost kdykoliv utect.