Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > 100Mb - CZNet

100Mb - CZNet

Pavel M (5.2.2009 23:59:50)

Máte někdo zkušenosti se 100Mb od CZNet? Chci si toto službu pořídit, tak by mě zajímalo, jak to u Vás funguje :-)

Anonym (10.2.2009 23:47:54)

No, já taky mám zájem,kolik to bude Kč?

Anonym (7.3.2009 12:06:57)

Doporučuju si s nima vůbec nic nezačínat. jsme z nich zoufalí, avizované rychlosti vůbec nedosahují.

M (31.3.2009 23:12:28)

Jaka je tedy realna rychlost? V jake lokalite? Jaky zpusob pripojeni?

whatever (12.2.2010 13:41:47)

Ma nekdo zkusenost s pripojenim pro domacnosti v oblasti Neratovic. Rozhoduji se mezi timhle CZNet a O2. Prip. jine pripojeni okolo 10Mbit/s v tehle oblasti ? Diky

anonym (28.11.2013 22:02:34)

jak to?

Anonym (5.4.2009 03:25:33)

cznet nebrat, presel jsem pred lety od cznetu k adsl (cra-llu) a od te doby jen spokojenost

(14.4.2009 12:13:17)

Kde to bude?

janik (18.9.2009 15:08:46)

tak to ja presne naopak, DSL je takova sra...,ze to svet nevidel...garance u CRA zadna, support stoji za starou belu a rychlost 10Mbit za 1000kc? To uz dnes dava kazdy...to uz radeji ufouna:)

Anonym (4.10.2009 19:31:12)

to co pises asi neplati pro me, mam od cra 20mbit za 699Kc/mesic (mam to bez ty jejich cra tel. linky, tel. se plati O2 a navic tel. u me plati nekdo jinej) a jede to maximalne 13mbit, ve spicce 8-9mbit, support neni potreba kdyz nejsou problemy:)(za 2roky, tri neohlasene vypadky ktere po nahlaseni byly odstraneny v jednom pripade maximalne do pul dne - osobne mi to vyhovuje) .. a proc radite ufouna kdyz u nej muzete pocitat s rychlosti v prumeru tak 0,6mbit.. cznet bych nebral, jelikoz znam jeho majitele osobne(jsem byvaly zakaznik), s jeho imperiem uz nechci mit nic spolecneho

janik (18.9.2009 15:06:47)

100Mbit jim to skutecne nejede,teda u nas v na Vyhlidce i kamosovi v Klecany - Astrapark,ale mohu vsem potvrdit, ze 100Mbit u cznetu jede cca. 60-80Mbit,takze podle me SUPER. Cena je tisicovku s dani., instalace za korunu asi jako vsude Cznet vyhral u nas vyberove rizeni a byl jak cenou,tak rychlosti nejlepsi. Existuji ruzny dalsi firmy,ale jsou to vetsinou "one man company". Kdo pochybuje,at vyzkousi,zdar Honza

Anonym (12.2.2010 19:34:18)

Ono take najit server kterej bude schopen jet 100Mb neni jen tak....

Filip Cicvárek (28.4.2014 17:09:45)

Nepapatuji se, kdy jsem se naposled setkal s tak mizerným přístupem k zákazníkovi, jako u firmy cznet. Pominu-li skutečnost, že firma neplní své závazky tím, že moje download rychlost je zhruba na pětině toho, co slibuje (měřeno několikrát, bez použití routeru), jejich přístup k zákazníkům je zhruba následující. Internet vypadne zhruba při každém třetím dešti. Když zavoláte na technickou linku a necháte na záznamníku vzkaz, tak následují dvě varianty: buď se ani neoběžují vám zavolat zpět a nebo zavolají se slovy: "To máte v Klecanech? No jo, ale teď je 16.45, než se tam k vám přes tu zácpu dostanu, tak je půl šestý, no a já dělám do pěti. Tak to necháme na zítra"....takovéto situace jsou běžné. Takže výsledek je ten, že zaplatíte částku za 31 dní funkčního internetu, ale skutečně ho používáte jenom 26 dní, a to ještě s výrazně pomalejší rychlostí, než kterou slibují. Opravu právě vzniklé poruchy mi jistý pan Procházka (aspoň tuším, že se tak jmenoval) protahoval s tím, že prý je údajně 2km odsud bouřka. Když jsem mu řekl, že žádnou bouřku nejen nevidím, ale ani aktuální meteorologický radar žádnou bouřku v radiusu 10km od Klecan neeviduje, tak mi položil telefon. Hulvátské chování, které je pro tuto firmu běžné. Když jsem mu tedy napsal SMS, kde jsem jej slušně poprosil o opravu závady z toho důvodu, že v okolí žádná bouřka není, dostalo se mi krásné, ironické odpovědi: "Jasan". Už se těším, až skončí moje výpověďní lhůta a já se budu moci spolehnout na firmu, která si svých zákazníků váží.