Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Jaky modem pro TFnet WiFi 2.4 Ghz, 5Ghz

Jaky modem pro TFnet WiFi 2.4 Ghz, 5Ghz

pepa (10.3.2009 20:36:19)

Pekny den, potreboval bych poradit jaky modem pouzit pro pripojeni pres providera TFnet, jedna se o tarif M01 Linka 0,5Mbps/500MB za 99Kč Vice na strankach http://www.tfnet.cz/internet/tarify/ Cena zarizeni 3000Kč vč.DPH, se mi zda vysoka. Dale na strankach neni uveden typ modemu. Dekuji za odpoved

Harddox (12.3.2009 11:07:21)

Jo u Wifi provideru si nevyberes.Musis brat co ti daji nebo se podivej po nekom jinem.Ale jak sem se podival na nabidku tak to sou pekny hyeny xD.

kolemjdouci (13.4.2010 23:55:56)

Zrovna u Tf-netu se dá rozumě dohodnout a nainstalovat si vlastniho wifi klienta :) staci třeba nákej postarší 5ghz ovislink WLA5000 cena noveho je 2600 , ale na burze se da sehnat i kolem 500kc , panelovou antenu v ceně do 1500 a pak si pozvat nekoho kdo tam natuka to heslo pro připojení :). Nebo to jde ještě levneji a to koupí old routerboardu za 1500 a za 600 minipci wifi kartu Winstron CM9 a antenu za 1500 (zde jde i připojit druhou wifi kartu a vysilat na 4ghz ).. stejne to je stale drahe. Stejně cena bude stale kolem 3000 .. pokud ale narazíte na spravnou burzu a vite co a jak tak sezenete i 5Ghz noname wifi router za 50kč a 300 kč antenu. Ten owislink nebo ispckovej router stale bude jen routovat do lan a nikoliv vysilat na wifi .. tudíž pokud chcete využívat nét bez drátů třeba u laptopu tak musite přikoupit další router :)). Já mám to štěstí že vždy najdu tu správnou burzu a mám to vše celkem levne. Mám to uděláno bez drátů - isp ke mě od svého wifi clienta dotahl jen lanku a ja si sám připojil wifi router a po baráku mi jde moje vlasní wifi síť na 4ghz a sahá to až k lavičce před barakem a je to prima. ps. mám to lepší zabezpečeno než jak to ma isp na těch 5ghz. :D