Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > TERMSnet, výpadky

TERMSnet, výpadky

Standa (15.3.2009 21:41:41)

ahoj, sice uz sem tu jedno tema zakladal, ale uz to bylo hrozne neprehledne a mam ted vic informaci, takze pekne znova a poporadku. Mam ted noveho providera Adsl internetu Termsnet, vybral sem je protoze mi jejich nabidka prisla nejvyhodnejsi ze vsech moznych poskytovatelu ADSL internetu a ted k veci. Mam NEverejnou IP adresu (docasne.... ve smlouve kterou jim odeslu v pondeli sem si objednal aktivaci staticke, verejne) a mam mit 8Mbit, ve skutecnosti mam jen kolem 6,6 Mbit, ale to mi nevadi, to je myslim normalni. Problem je ze kdyz stahuju z RapidShare a podobnych serveru na sdileni dat tak se mi dost casto stava ze se stahovani zastavi na nejakem % a nepohne se to uz. Dale me to vyhazuje pri hrani online her nebo mi pada ICQ, coz trva treba jen 5 vterin, ale dokaze me to vytocit. Bohuzel nejsem schopny potvrdit jestli toho vsechno se deje v ten jisty okamzik najednou, ale spis ano. Nevim jestli mam hned volat na HELP linku a doufam ze mi nekdo poradi zde. Dekuji

Falty (2.6.2009 19:32:54)

Taky mi příjde, že mam častejší vypadky v online hrách. Mam teď zrychlenou GTS Noveru 8M (asi taky 6,6). Jak často se ti to stává??? Přemýšlim, že změnim povidera právě na TERMSnet. Jako jediný zatim zareagoval na novu nabídku od O2 (ADSL naked).

danik (3.6.2009 21:27:15)

nemuze to byt modemem? taky jsem mival takove problemy u GTS Novery pres draty Telenoru. Proste se rozpadlo spojeni a nez to modem zase nahodil, tak to treba 20 sekund trvalo.... koupil jsem novy modem a je po problemech.....

Milan (19.8.2009 17:39:42)

Zdar, jak jste na tom s termsnetem nyni? Premyslim, ze si ho dam taky a zajimalo by mne, jak je to s temi vypadky, popr. se stahovanim pres RAPID. Diky za info.

Mates (25.8.2009 14:33:11)

Mám toto připojení druhý měsíc a zatím maximalní spokojenost!! Bez výpadků a bez problémů s RAPIDem

anonym (27.2.2011 17:42:02)

Přesně tohle jsem měl taky, nový modem to vyřešil