Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Radiokomunikace

Radiokomunikace

Jiří Beneš (30.3.2009 21:21:09)

Pořídil jsem si od Radiokomunikací internet 2MB, po úvodních technických problémech mi rozchodili rychlost cca 1MB a sdělili, že je to v pořádku. Na reklamace reagují vyhýbavě, lžou a naprosto nemají zájem něco řešit. Hlavně že platím. Nespalte se taky tak podobně.

arnost (31.3.2009 14:49:43)

s jakou agregaci je 2MB? 1:1? asi tezko... byl u vas technik kdyz pisete po technickych problemech? jak jste daleko od DSLAMu? nejak nechapu co vlastne chcete reklamovat

j (9.6.2009 00:09:13)

Mě 2mb linka 1:20 běžela 1.9mb,koukám,že jste asi z čra,když se vám zdá 1mb v pořádku :-) ,to totiž zcela odpovídá jejich politice,já teď reklamoval 8mb a řekli mi,že nárok je až poklesne-li rychlost pod 1mb,což mě mimořádně pobavilo,další den mi zas někdo jiný řekl pod 2mb atd atd,pak mi přišla najednou sms,že problém byl odstraněn,frčelo to po ránu 7mb a pak zase odpoledne i pod 1mb :-),spolehlivost kolem 30% atd atd,hlavu si z toho nedělám,internet funkční je ale z druhé strany chci plnohodnotnou službu ,kterou platím,t.j př agregaci 1:50 pokles při mimořádném zatížení sítě max30%,jestli se to nedořeší požádám firemního právníka ať mi to sepíše a pošlu stížnost na telekomunikační úřad a smluvu vypovím ...připadá mi totiž,že těch lidí ,co maj problém je vcelku dost a asi by nebylo hloupý,postupovat společně ...... já ještě pár dní počkám,rychlost jsem navyšoval před pár dny(spokojenost s 2mb,to opravdu fungovalo na 100%),třeba se to srovná,zatím je bombarduju telefonickýma stížnostma a když ne tak uvidíme ......

Slider (10.6.2009 15:15:02)

Přesně tak, 2MB internet běhal jak víno, po přechodu na ten jejich extra tarif 8MB naprostá tragédie!!! :( . Pingy na seznam klidně i 400ms, internet se plazí jak šnek někdy i pod 1MB. Berou od nás prachy za připojení ( a myslim že hodně přemrštěný za ty služby) a nedokážou s tím nic udělat. Volání na reklamační linky a technický služby je funkční tak na 1 den, pak opět vše přistarém :(. Jak jste pochodil vy? V jaké fázi je Vaše stížnost, rád bych se připojil a myslím že i dalších 1000 lidí ....

j (11.6.2009 18:33:54)

mě už to doopravdy jede jak asi má t.j mezi 7-7.5mb,někdy(vyjímečně) to poklesne na 6.5mb...... je to ale v lidech-po tý arogantní babě na telefonu jsem narazil na jednu hodně ochotnou(doopravdy) a to ta předala technikům a ty druhej den zaslali sms ,kde mi napsali,že porucha je odstraněna a že se omlouvají za potíže poruchou vzniklé !!!!!!!!! Jak jsem psal,je to v lidech !!!!! Je ale vidět,že to jde !!!!!!!!!!

Anonym (12.6.2009 23:01:17)

Bláhový naivkové,radiokomunikace nemaj nic než obchodníky,ten kdo ti to opravil byl nějaký technik O2,protože ty tvoje radiokomunikace beztak běží po jejich linkách :-)

j (15.6.2009 16:26:56)

No bláhoví naivkové je po "v" měkký i :-),ovšem k věci . mě je úplně jedno ,kdo to opravil,hlavně ,že to jede jak má..ovšem Tebe rád upozorním,že mě kontaktoval technik telefonicky ještě další den a ten byl doopravdy z radiokomunikací :-) .... tak možná nejsem tak naivní a nebo ty máš něco s o2 :-) ????

Lukyn (23.6.2009 13:45:44)

Já s nimi bojoval po loňské rekonfiguraci sítě v prosinci. Zpočátku vše super, na 8 Mbit to bezelo asi 7,5 Mbit, pak najednou zlom a od 16:22 každý den jsem se nepřipojil, modem se synchronizoval jako blázen pořád dokola až na 12 Mbit a neudržel to samozřejmě. Dynamickou synchro mi po asi 14 dnech denního volání upravili natvrdo na 8192/516 kbit, pořád posílali SMS, že na tom pracují experti a nakonec, že závada byla odstraněna. Technik mě za celou dobu jednou prozvonil :)), přitom předtím vždy volali a řešili připojení přímo se zákazníkem, když to upravovali. No teď se připojím, rychlost tak kolem 5,5 Mbit, ale večer je to někdy tragický, výpadky tak po půl hodině a ty mě štvou. Ale zrovna dnes přisel mail s upozorněním, že tady v Kolíně proběhne rekonfigurace sítě 14.7., tak jsem zvědav, jestli nasazujou větší kapacitu a konečně to bude zase v klidu.

Petr (1.7.2009 14:21:55)

Myslim ze rekonfigurace bude opet k nicemu.. jedna takova uz tu byla.. Problem je hlavne v dratech. Spousta linek je jeste nekde z valky a "vysokorychlostni" net proste nezvladaj... zvlast kdyz ma adsl kde kdo a to predevsim ve mestech, kde neni jina volba mimo wi-fi (ktera je ale aspon u nas hodne chabe kvality)...

anonym (17.7.2009 13:22:00)

uz 5 let vyuzivam Cra, prvne sem mel 2Mega, uplne supr a ted sem presel na 8micku a po roce uzivani naprosto bez problemu bezi naplno a pingy mam smesny :-D ... nechapu, co vsichni mate a procentualne si porovnejte svoje problemy se zekazniky TO2, kde nadava kazdej

Tomáš (18.7.2009 10:53:00)

Gratuluju že patříš mezi 5% spokojených zákazníků ČRa, my ostatní bohužel patříme mezi těch zbývajících 95%. Já už jen čekam až mi v říjnu skončí smlouva a zdrham jinam, už jen kvůli prasečímu jednání ČRa. Radši půjdu k O2 kde se nemůžou jen vymlouvat na přeprodávanou službu jako to dělaj u ČRa a nic nedělat...

Sheepa (4.7.2009 23:58:01)

Já osobně mám ADSL od radiokomunikací taky a na to, že jsem od ústředny opravdu docela daleko, tak to docela valí... Je pravda, že by to mohlo jet o něco rychleji, ale co se dá dělat. Ta vzdálenost si vybírá své. Každopádně to jak zde lidi píší, že mají pingy přes 400 ms apod. u mě je max 20 ms na české servery a když je dobrý den, tak to lítá kolem 10 ms. Hold musím zaklepat na dřevo, asi budu jeden z těch šťastnějších. [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/510278749.png[/IMG][/URL] http://www.speedtest.net/result/510278749.png

arnost (1.7.2009 10:14:51)

bezi po linkach O2 ale jen po linkach, ustredny maji svoje. kazdy alternativni isp ma pronajatou "posledni mili" k zakaznikovi. takze pokud je problem na dratech z ustredny k tobe domu tak to resi majitel tech dratu -proto technik O2.

arnost (11.6.2009 11:51:35)

nejsem z cra. jen me zarazi ten brek ovci co si koupi sluzbu ktera neni garantovana a pak dlouze placou na internetu s tim jak jsou okradany atd... pokud chcete garantovanou linku sahnete hloubeji do kapsy .)

j+ (11.6.2009 18:37:52)

jak píšu níže,mě už to jede jak mám....ovšem k té hloubce kapes garantovaná rychlost 20mb/20mb za 899kč včetně TV -metropolitní síť www.metron.cz ... co vím,všichni si jí chválí,u mě v domě už je také ...mám ale závazek ....

Tomáš (18.7.2009 10:48:24)

Tak se trochu prober a nepiš bláboly, neni rok 2003 ale 2009.