Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Poradte mi jaky internet

Poradte mi jaky internet

lada (22.4.2009 22:39:34)

potřeboval bych internet ale neni tu pevna sit a nevim jaky jiny internet pořídit poněvač bydlým v Sázavě u Benešova a na fasadu ani okna nesmim dat zadny satelit ani antenu a tak nevim co dělat a když dam antenu na komin tak nevim jak dostat kabel k počítači ze střechy děkuji Vám za rady

EL (29.4.2009 23:32:05)

co třeba optat se sousedů co už internet mají...

anonym (13.5.2009 23:23:31)

www.ufon.cz

txtx (19.5.2009 11:57:07)

Tak u vas je asi jedina moznost a to je bezdratovy internet, nebo mobilni net. Mobilni bych ale nedoporucoval, kvuli FUP. Takze jen bezdrat. Urcite se zeptejte svych sousedu v okoli. Bezdratovy net je velice specificka zalezitost a existuje mnoho lokalnich poskytovatelu. Pozor bych si daval na limity dat, ping a agregaci a pasmo v jakem to bezi:-) Kdyz si tohle clovek pohlida, tak muze byt docela spokojen i s bezdratovym netem. :-)

uživatel (22.9.2010 17:22:07)

jsem uživatel, který naletěl na nabídku wifcomu a proto ho doporučuji obejít obloukem 1. smlouva neudává skoro žádné povinnosti poskytovatele (ani minimální rychlost) stabilita až vůbec ne 2. při instalaci používají ten nejlacinější HW, který ještě prodávají draze 3. slibovaná rychlost platí tak pro upload, download je úplně někde jinde :)) 4. špatný servis (nejprve se nedovoláte a potom ještě týden i více čekáte)

mi.hr (20.5.2009 07:57:07)

Že by : http://www.wifcom.cz/internet-pokryti.php?IdDir=336

adela.michelova@seznam.cz (10.10.2012 10:53:52)

Zalezi co ty potrebujes. Poskytovatelu je hodne jako treba cesti operatori nebo upc, ale za me bych doporucila teda www.dsl.cz ;) jsou spolehlivi, nesnazi se te odrbat pri kazde prilezitosti jako dnesni operatori a tak dale, ale mas svou hlavu.