Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nekdo se chce napakovat nebo je O2 tak bl...?

Nekdo se chce napakovat nebo je O2 tak bl...?

Olin (27.4.2009 10:43:46)

Volal mi nekdo z Telefonica O2, a ze pry mam urcite 2 mbit internet (rikam, ze mam 8 mbit). Ten se mi ale pry seka a ze pry poslou novy modem jen za 5xx Kc (oproti beznym 3xxx Kc), aby mi to jelo poradne a ze to posilaji, prijde postou balicek a ze jen potrebuje overit udaje a kdesi cosi. Rikam, ze jsem si nic neobednal vsechno mi funguje jak ma. Obratil az v okamziku kdy sam prisel na to, ze mam modem svuj. Bud jde o nejakeho podvodnika (znojemske tel. cislo a k tomu rusky prizvuk) - ze by nevedeli stav sluzeb, ktere mi poskytuji? Nebo je O2 tak blba a neustalym otravovanim (i 2x tydne) s jejich trio balickem a vsim moznym chce prijit o dalsiho zakaznika.

P.C. (6.5.2009 18:45:03)

To mně zase volali za zlatých stránek, že musím zaplatit za uveřejnění čísla :-))). Prý, že je mezi firmami a za to se platí. Taky mi chvíli trvalo, než jsem vysvětlil, že o placenou reklamu nestojím... A to, že tihle telefonisti neznají rozsah poskytovaných služeb, je docela normální. Tak velký rozsah úniku dat by kyslík nemusel rozdýchat.