Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS -> T-Mobile

GTS -> T-Mobile

Franta Novák (5.6.2009 20:28:28)

tak me volali frajeri z novery ze prej uz se mnou definitivne konci. Pan me sdelil ze za 3 mesice by se mnou zrusili smlouvu a jestli teda chci jit k t-mobile. Tak jsem na to kyvnul, mate uz nekdo adsl od t-mobile ? Jak to slape ? Co pingy ? A jak to na vas cely vubec pusobi ?

danik (6.6.2009 20:21:28)

taky mam GTS Noveru. Zatim mi nevolali, ale az zavolaji, tak je poslu nekam... k Tmobile ani pres mou mrtvolu. Mam s nima dost spatny zkusenosti s mobilnimi sluzbami....

Petr_67 (3.7.2009 13:16:04)

Tak mi volali dneska a jsem jemně řečeno pěkně nas*án :-( Do dnes jsem byl s GTS Novera spokojený, mám je od začátku internetu u mně. Nejvíc mě vytočilo, že tento přechod je podmíněn zavedením paušálu u T Mobile na mobilní telefon!!!!!!! Ale já mám Vodafone a jsem s ním spokojený, to ho mám jako vypovídat? Je nějaké řešení? Přechod k O2? Poraďte.

Lukas (5.7.2009 10:07:14)

Ahojte, já jsem měl NOVERU 2M, pak jí zvýšili na 4M. Byl jsem spokojený, ale pak jsem rychle využil limitovanou lednovou nabídku 8M s pár stovkama volných minut na volání od O2 a to za 500 Kč měsíčně. Bydlím v Beskydech v klidné chaloupce, podle prognóz (i z O2) jsem se "bál", že mi to pojede nějak 5100 kbit/s. Nechal jsem si udělat novou pevnou linku (za 1 Kč a mám docela hezké číslo). Po zavedení nastalo další "příjemné překvapení", kdy mi to jede (od toho února) kolem 7000 kbit/s, stahování se blíží k 900 kB/s. Jsem tedy spokojený s O2. T-Mobile nemám rád na mobilech a bál bych se toho, co budou vymýšlet na DSL-ku

Franta (9.7.2009 11:58:23)

Tak jsem si zase popovidal s lidma z T-mobile a ta SIMka kterou vam daji k tomu ADSL nemusi obsahovat zadny telefoni (hlasovy) sluzby. Slecna me doslova rekla, ze je to proste udelany tak, ze ta sluzba adsl je svazana s tou sim kartou ale na ty simce nemusi byt zadny tarif, ze je to tak ciste pro ten jejich system (pekne posahany podle myho - ale kdyz to bude fungovat tak je me to fuk). Takze BEDA jim jestli me prijde faktura na neco jinyho nez na internet. Okamzite to rusim i za cenu nejakyho toho poplatku a jdu ke kyslikum....

dworf (16.7.2009 13:36:59)

Tak taky mi volali a asi počkám ty 3 měsíce a pak budu mít volnou ruku kam jít. Doufám, že u O2 připravěj mezitim nějakou pěknou nabídku a asi bych přešel k nim. K pinkum se mi za těhle podmínek moc nechce.