Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Cena modemu Axesstel MV110H

Cena modemu Axesstel MV110H

Jiří Marek (12.7.2009 23:16:09)

dobrý den, Uvažuji o zakoupení služby mobilní internet CDMa od O2, ale rozmýšlím se, zda si tuto službu obědnat přímo u O2 nebo na adsl.cz, možná je to i jedno, ale rád bych věděl, zda modem Axesstel MV110H je k této službě na adsl.cz také za korunu jako u O2, nerad bych platil uplně zbytečně 4495 Kč. Děkuji

Vojta (16.7.2009 12:34:51)

Nekupovat! O2 internet je vadný, hodně mích známích není spokojeno, stejně jako já! Důsledky: internet padá slibovaná rychlost není 8mb ale někdy i jen 1 mb ...

Jakub (29.7.2009 13:37:37)

presne tak!!! uplne shity net. Ja se asi pred mesice normalne odpojit a chtel jsem se druhy den pripojit a napsalo to"vzdaleni pocitac neodpovedel" tak co to je tohleto? ted jsem na netu diky mamine notasu ROZHODNE NEKUPOVAT!!! jeto pomaly ja stim radsi ani nestahuju protoze je rychlejsi i lenochod

Prďoch (13.2.2010 19:17:15)

Hele,upřímně já s touhle hláškou mám problémy taky,a je to windowsama xp,protože se při jakymsi režimu přehoděj připojení a pak se to vůbec nepřipojí buď přes kabel,nebo přes wi-fi. Nakonec to bylo tím,že se překonfiguroval výchozí program právě na připojení do sítě (jakože třeba místo windowsáckýho programu to obsluhoval ten od výrobce modemu). Stačí to poštelovat a už to jede :)

yb (6.8.2009 09:28:24)

neni to tim, ze rychlost CDMA je max. ten 1 MBit/s? Obcas to chce premyslet (a naucit se cesky) ...

Karel (2.8.2009 08:27:24)

Mám mobilní internet od O2, modem Axesstel MV110NH, jsem velmi spokojen, stabilní signál rychlost 1-2 Mb/s bez výpadků. Mobilní internet mám od r. 2001, vystřídal jsem různé technolohie a operátory, vždy jsem byl spokojen. Proto si myslím, že ten kdo si stěžuje, buď neumí s počítačem nebo modem zacházet, neumí si najít signál, prostě neumí téměř nic.