Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Objednávka O2 TV a hodili to jinam

Objednávka O2 TV a hodili to jinam

MilanF1 (21.7.2009 20:50:09)

Zdravím, s O2 jsem měl doposud jen dobré zkušenosti. Jenže ted vyvstal problém. Stěhuji se z vesnice X do Y, na X jsem dal rušit přípojku - telefon a net - ale je tam měsíční výpovědní lhůta - OK to ještě beru. Na Y mi již týden běží net a chtěl jsem O2 TV Start, objednal jsem to na ves Y a zakoupil STB. Všechny fakturační údaje mám však zatím na X a nějaký vůl zřídil TV na X, takže ted jsem měl víc jak půlhodinový hovor s techniky a obchodním oddělením, jak to udělat. Oni musí dát novou objednávku, ale nějak tam nacpat STB - ale já už jeden mám. Tak to udělali tak, že mi pošlou STB, ale já ho nepřijmu, přitom mi služba O2 TV zůstane aktivní a pojede s tím STB co již mám. No jsem zvědav, zda to tak vyjde, protože vytáhnout zase 3k, no to potěž. Asi to způsobila lidská chyba a pyká koncový uživatel. Hlavně, že mám v ruce smlouvu, kde je objednávka do vsi Y :-(

Anonym (2.8.2009 16:14:14)

a proč jste na jedné straně služby rušil a zřizoval no nové adrese znova, O2 vám to mohlo na novou adresu celé přestěhovat a stojí to myslím 1Kč

MilanF1 (4.8.2009 08:09:10)

Ano, šlo linku přestěhovat, ale pak bych prý nemohl mít net za 500 Kč (jak na něj byla akce), ale za 750 Kč. Tak jsme zvolili toto řešení a řekl jsem si, že si k tomu dobjednám O2TV, STB bude vlastně zdarma.