Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Přechod od GTS Novera k Českým radiokomunikacím

Přechod od GTS Novera k Českým radiokomunikacím

Jakub B. (7.8.2009 22:49:03)

Zdravím, zajímaly by mne vaše zkušenosti s přechodem od GTS Novera k ČRa? K 31.7. mi měla vypršet výpovědní lhůta a taky ano. 1.8. přesně ve 2 hodiny ráno proběhlo automatické odpojení a tím bylo vše mezi mnou a noverou ukončeno. Router sice viděl ještě nějaké spojení s DSLAM, ale to již 3.8. také zmizelo. Věděl jsem, že přechod bude trvat asi o něco déle a tak jsem připojení od ČRa objednal o týden dříve, než měla skončit smlouva. Po dokončení objednávky jsem vytiskl smlouvu a odeslal ji do Pardubic, jak po mě bylo žádano. V úterý 4.8. mi přišla sms, že smlouvu přijali a probíhá zpracování. Od té doby nic. Zajímalo by mě, jestli jste už takhle někdo přecházel a jak dlouho to trvalo? Samozřejmě jsem to tu prolejzal a hledal, ale nic moc jsem nenašel. Díky všem za odpovědi! PS: Omlouvám se za případné překlepy. Píši přes mobil.

st0rm (16.8.2009 17:30:32)

sam sem prechazel od O2 k cra a trvalo to pokud se nemylim skoro 2 mesice!!!! never more... O2 to samo zdrzovala...

Sheepa (18.8.2009 04:11:56)

Jsem u ČRa taky a počítej s tím, že si počkáš dlouho, protože O2 to děsně zdržovali, než vůbec byli ochotni mě pustit. Jakmile mě pustili, tak ČRa měli vše na sebe přesměrované během jednoho dne. Takže je to jen otázka toho, kdy tě tvůj provider, u kterého máš linku teď pustí.