Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > PROBOHA NEKUPUJTE BLUETONE - JE TO NEPOUŽITELNÝ !!!!!

PROBOHA NEKUPUJTE BLUETONE - JE TO NEPOUŽITELNÝ !!!!!

Tajtrlik (16.5.2004 20:10:42)

Ze zacatku to jelo dobre,ale po dvou mesicich vas sejmou,zrovna ted me to jede 7 kB/s ,hrat se na tom neda a marne to reklamuji uz od zacatku kvetna. Dva dny me to jelo dokonce 2 kB/s tak to me teda uznali,ale jinak prej garantuji jen 3,5 kB/s ,na online hry po netu zapomente,ty zebry z TV reklamy jim prej uz pochcipali asi a na helpdesku se s vami vubec odmitaj bavit,vyslechnout vas,pak zabrumlaji o tom ze ping negarantuji a rychlost je v norme. Udelal jsem kardinalni chybu,zrusil linku od telecomu ,zrusil mikrovlnu 256 ze si polepsim,adsl sem dorazi az za 4 tejdny a ted abych znova zaplatil lajnu telecomu,ach jo,ze v tom state nejde nikomu verit,reklamu meli v TV jako prase jak mě spojej se světem a jen mě to stojí další naklady a reklamace neresi. Kdo mate obdobnou zkusenost ? Voni mě ti kašpaři řekli ze z 1700 lidi maj jen 6 vypovedi,ani se me to nechce verit. SPOCITEJME SE :)

Tajtrlik (16.5.2004 20:13:28)

Jo ještě jsem zapoměl dodat že nejsem žádnej stahovač ,znamej co ma od nich megabit je na tom podobne mu to jede aspon 30 kilo misto 120 prumerne co me rikal

El Carlos (17.5.2004 03:31:04)

Tak mě to zrovna jede 469 kbps a pingy ve hrách mám tak kolem 50 přes den. Asi hodně záleží na lokalitě (Praha) a přípojném bodu (Strahov - naštěstí ne Žižkov)