Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL Ceske radiokomunikace 8Mbit - sotva 0,5Mbit. Co s tim?

ADSL Ceske radiokomunikace 8Mbit - sotva 0,5Mbit. Co s tim?

Bobbik (18.11.2009 18:57:43)

Zdravim, Zridil jsem ADSL Premium 8Mbit, ktery chodi maximalne 3Mbit, vecer tak 0,5Mbit. Na podpore mi vesele sdelili, ze propustnost linky vzhledem ke vzdalenosti od ustredny je maximalne 3Mbit (bydlim v Praze mezi domkama, nejsem nikde na horach na kopci) a vecer diky agregaci to muze klesnout na 0,5Mbit. Nejsem rejpal, abych chtel aby mi to chodilo jak UPC to co jsem si objednal, ale +- alespon 4Mbit stale by byly super. Otazka je jak se branit, co proto udelat aby to chodilo aspon trochu normalne? Budu vdecny za vsechny tipy.

john (19.11.2009 06:29:15)

Zdravím. Co máš za modem? Jak jsi daleko od ústředny? Jaké máš parametry synchronizace? Je dost možné, že to synchro je nastaveno ve výchozích hodnotách a bude třeba, aby ho poskytovatel upravil. Vzhledem k tomu, že máš novou službu doporučuju nahlásit poruchu a na ohlašovně poruch chtít úpravu synchronizační rychlosti.

Max (22.11.2009 11:45:29)

CRA me zacinaji pekne štvat. ADSL Premium (ted 8M) mam pres 2 roky, posledni mesic rychlost vecer na picu (zivori kolem 0,5-1M) - asi kvuli agregaci. Nevim, jestli to nejak souvisi s koupi maloobchodni divize CRA T-Mobilem, ale asi na ne seru. Jedina obrana proti problemum - delat vysileneho zakaznika. Psat kapitalkama na podporu, ze VYPOVIDAS smlouvu a podobne vyhrozovat. Par problemu mi jiz toto jednani vyresilo. Asi ho budu muset uplatnit znovu, proste pohrozeni prechodu ke konkurenci (O2), zadani deadline na vyreseni problemu a hotovo.

Slider (24.11.2009 17:14:16)

Mam take CRa 8Mbit, a nyní píšu z internetu který má nyní 18kb!!!! Ano vidíte dobře, opravdu si ti zprominutím blbci dělají s internetem co chtějí a na normální lidi ser....!!!! Hned jak to bude možné tak od CRa odstoupim a at se treba poflákaji!!!! Synchro už byla upravena, vzdálenost od ústředny je cca 1km.

Ersa (24.11.2009 17:39:11)

Mám v tuto chvílí tu samou rychlost. Město - Beroun

Martinus (24.11.2009 17:44:51)

ta sama odezva z Plzně, aktualně snažim se najít na netu číslo ale jejich stránky me směrujou na seznam

Slider (24.11.2009 17:56:41)

Nyní je rychlost na 1Mb , jsem z Č. Budějovic

Gac (24.11.2009 18:06:48)

Ano, dneska je to pomaly jako prase, prej 43 kbit/s. Prijde vam to normalni ?

Bošu (24.11.2009 19:17:08)

Tak dnes v Pardubicích byl odpoledne výpadek, bylo mi řečeno, že na odstranění poruchy se intenzivně pracuje, kolem šesté už i-net chodil, ale taky tak kolem těch 27kilo, tak jim volám, co se děje a při tom, co mi čekání zpříjemnovali hudbou, jsem restartoval modem a vše už zas letí 6,7 Mbit.. Mám Čra už několik let a zatím spokojenost, je mi líto lidí, kterým to špatně chodí :-( je to škoda, asi záleží i na lokalitě.