Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Internet ano ale za mesíc

Internet ano ale za mesíc

Will (4.12.2009 17:41:19)

Chci se podelit o svou zkusenost objednal sem si zřizeni pripojky internetu 10.11 09 a dnesniho dne po treti urgenci u poskytovatele mi bylo sdeleno ze pristi tyden a žeprý to mam aktivni už od 18.11 a prijde faktura dobry ne??A třešnička na dortu je že mi volo nejaký týpek a ptal se jak jsem spokojen se službami 02 Telefoniky tak to me dostal tak zdar a všem pevné nervy?!?!

Michal (5.12.2009 12:41:25)

Nejste sám, já podepsal smlouvu 4.11. 09 a do dnešního dne nic, urgovat už mě nebaví. ADSL je na mojí lince dávno aktivní, ale chybí mi zásuvka na konci jejich kabelu. Za celý měsíc jí nebyli schopni udělat i když jde vlastně jen o zapojení dvou drátků. Na infolince mi ani nejsou schopní říct, jestli už aspoň objednali technika, natož kdy přijde. Mám u nich ještě mobilní CDMA a přemýšlím, že zajdu na značkovou prodejnu a zruším ho společně s objednávkou AzDSL. Společnost O2 si moje peníze nezaslouží.

Michal (5.12.2009 12:41:25)

Nejste sám, já podepsal smlouvu 4.11. 09 a do dnešního dne nic, urgovat už mě nebaví. ADSL je na mojí lince dávno aktivní, ale chybí mi zásuvka na konci jejich kabelu. Za celý měsíc jí nebyli schopni udělat i když jde vlastně jen o zapojení dvou drátků. Na infolince mi ani nejsou schopní říct, jestli už aspoň objednali technika, natož kdy přijde. Mám u nich ještě mobilní CDMA a přemýšlím, že zajdu na značkovou prodejnu a zruším ho společně s objednávkou AzDSL. Společnost O2 si moje peníze nezaslouží.

Will (5.12.2009 12:58:59)

Tak ledy se pohnuli nevim jestli kvuli tomu mailu ale za 15 min. me kontaktovali sms-kou mam se ozvat a domluvit si termin tak uvidim.......

Michal (7.12.2009 16:29:56)

Tak to máte štěstí a můžete si gratulovat. Můj termín realizace internetu z akce "Chytněte ho, ať vám neuletí" je 3.4. 2010 :-D ADSL tu funguje 6MBit, jediné, co je třeba dorealizovat, je prodloužení kabelu o dva metry a na jeho konec dát zásuvku. Pro O2 je to tzv. "investiční akce" a práce na půl roku. Ani nechci vědět, jak dlouho by trvala třeba taková oprava, když by někdo v okolí překopl kabel. Nedivím se, že je O2 nejmíň oblíbený operátor v ČR. Být v dosahu normální lokální poskytovatel internetu, nechám ten jejich kabel na mém pozemku shnít v zemi nadobro.

xxx (2.4.2010 06:48:54)

No tak vidim že nejsem sám kdo čeká na net 6 mněsici a déle :) ja jsem podepsal smlouvu 15 záři 2009 a nic se nedělo tak jsem je začal prudit na *11 :) a to byly jen samé vymluvy a kecy a zase výmluvy a kecy !!!! tak za 4 mněsice jsem se už nsra*l a začal jsem zjištovat kdo a jak co má na starosti u O2 a schánet tel čísla na ty lidi :) až jsem mněl asi 8 číslel na ruzné techniky atd tak jsem je začal obvolávat atd a zjištovat proč to vázne a každý jen sliboval a kecal tak po 6 mněsících jsem se už nasra*l na maximum a zašel jsem na podat stížnost na telekomunikační uřad ! podani stížnosti ok super přistup ! a hele je najednou od podáni stížnosti do 4 dnu naklusaly a natáhly draty k baráku 14 metru samonsky :) a za dva dny jsem mněl net, celkem od podani stížnosi na telekomunikační uřad jim to trvalo 5 dni to si ale najednou makly zmetci :) tedy 6 mněsícu a 5 dní :) :) :) tedy každému doporučuji pokud máte problém z O2 a nebo jiným poskytovatelem tak podat stížnost na telekomunikační uřad a snad se leknou a maknou si :)

Pája (16.12.2009 00:22:48)

A bude hůř, Telefonica totiž skoro žádné techniky nemá a ti co tam přežívají tak stejně brzo končí. A mají toho všichni plné zuby. Pantátům ve Španělsku je to naprosto jedno, hlavně, že mají zisk. A zákazník, ten je, až na prvním místě. Prostě, nic než jen slova. Bohužel to tak je, a já pořád doufal, že horší to už snad nemůže být..... Věřte, vím o čem píšu. Byly doby, kdy jsem byl pyšný na to, že jsem technik O2. Opravdu!!!