Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > TERMSnet,máte někdo zkušenosti s tímto poskytovatelem?

TERMSnet,máte někdo zkušenosti s tímto poskytovatelem?

Mirek (26.1.2010 06:34:51)

Přemýšlím o levném internetu a jediné mi padlo do oka ADSL 3M za 359,-- Nemáte s tímto poskytovatelem někdo zkušenosti,jak to běhá,díky

Anonym (31.1.2010 19:31:37)

Preprodava od o2, asi bych se toho nebal a mesicne za 8mb usetris kilo.

Michal (23.3.2010 00:28:55)

ahoj, používám ho půl roku a bez problémů, ale někdy dělají po půlnoci údržby a to pak nejede 0.5-2 hodiny internet. Jinak stabilní, bez problémů.

indy (2.4.2010 09:58:39)

soused mám dobrou zkušenost. Teď trochu zdražili, ale jejich nabídka vypadá zajímavě: http://www.termsnet.cz/eshop/internet.html

filip. (30.10.2011 19:35:52)

Já mám s Termsnet vlastní zkušenost a to velmi NEGATIVNÍ. Hned od začátku byl problém domluvit se s techniky od O2, neztratit ve formulářích naši správnou adresu a vše doručit včas. Celou dobu jsem ani jednou nedostal "omlouváme se", naopak, tón jednání byl velmi arogantní. Posléze byl problém s výpadky a nízkou rychlostí připojení, přičemž se nám opět místo pomoci a omluvy dostalo ignorace a úsečných odpovědi (se skomoleným oslovením). Chvílemi jsem měl pocit, že jejich zaměstnanci (Tomáš Krejčí) se programově snaží, kolik arogance lidi (jejich zákazníci!) snesou. A to jsem tomu dotyčnému o této své frustraci psal. Ten ji ale s nezájmem přešel a dál zkratkovitě reagoval jen k věci uzavření smlouvy. Alespoň tedy varuji ostatní potencionální zákazníky.