Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Poradite mi nekdo od jaky firmi si mam vzit ADSL kde budu mit dobrej PING po celej den!!!

Poradite mi nekdo od jaky firmi si mam vzit ADSL kde budu mit dobrej PING po celej den!!!

Pave (19.5.2004 13:43:06)

Chtel bych neco do 1000-1500Kc mesicne!!

Jeden z Vašich operátorů (19.5.2004 14:00:51)

Dle diskuze je nejlepší IOL, ale to znamená podporovat na 100% "žlutý svině". Máte-li zájem o ping cca 25 - 50 u jiného ISP v cenové relaci kterou uvádíte měl bych řešení. Máme aplikované ochrany před sosáči takže ping se neustále zlepšuje. Pokud máte zájem o nabídku no limit data nebo s průhledným limitem napiště si prosím na mail o nabídku. Nechci se chvástat a proto uvádím pravdu a ne že my jsme nejlepší na ping. Zatím to není pravda, ale rádi bychom kdyby byla.

y2k (20.5.2004 07:13:07)

Mno jo, ale když jsem volal na Vaši infolajnu, tak mi Vaše operatorka poslala do ****, že prý dráty na Vinohrady zavádět nebudete, protože se Vám to nevyplatí. Ať si prý vezmu UPC DIRECT (na televizi), na tom prý vyděláváte víc!! Tak s tímto přístupem běžte do *****. Sorry, ale začla si ta slečna před cca 1,5rokem :-(((

kcg (19.5.2004 14:54:22)

Zda se, ze nejlepsi ping poskytuji kabelovi operatori. Nicmene na mem IOLu jedu taky do 50ms cely den (krome stahovani). Karel