Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > České Radiokomunikace

České Radiokomunikace

anonym (27.4.2010 12:34:48)

Za prodání mé ADSL přípojky do rukou T-mobilu uděluji ČRA titul - NESOLIDNÍ POSKYTOVATEL INTERNETOVÝCH SLUŽEB.

Jason (27.4.2010 18:31:57)

Souhlasím, je to od nich nesolidní.

Radim (9.6.2010 15:22:23)

Dopadl jsem uplne stejne - potom, co jsem vsude v TV a na billboardech videl reklamy, jak usetrim, tak jsem sel na T-mobile s tim, ze u nich uz 10 let mam pausal s nekolika cisly, ted mam u nich jeste Premium ADSL od CRA a tesil jsem se, jak na internetu usetrim... A dozvedel jsem se, ze to nejde, ze nabidka je pouze na ADSL Standard a vsechny dalsi mozny problemy. Proste vysledek je, ze i po precteni diskuzi a zjisteni, ze se internet nezpomalil jen mne premyslim, ze prejdu k O2, kde dostanu cenu 400 Kc.

L. (24.7.2010 12:35:25)

Ano, dostaneš net za 400kč, ale bez pevné linky, zatímco pokud máš službu premium ADSL tak je pevná linka aktivní, a pokud máš tarif u t-mobilu přátele v síti apod. tak si mužeš objednat balíček 2v1 který zahrnuje ten tarif a taky naked internet 8mb za 549, a první rok je za 299kč.

Pepa (28.4.2010 11:42:13)

Nevím proč u předchozího mého příspěvku NESOLIDNÍ POSKYTOVATEL není moje jméno tak tedy teď snad .. A teď moje další radost s tímto prodejem. A možná se to týká více lidí. Mám teď linku ADSL u T-mobilu a zároveň vlastním mobil na paušál u T-mobilu. Po velké masáži televizní reklamou o možnosti sloučení služeb 2v1 jsem se zajímal jak mám postupovat a přišlo mi několik vyloženě neznalých odpovědí. Výsledek je, že sloučení možné není, nejsem nový zákazník. To je tedy dost podivné a ubohé jednání, ale dnes naprosto běžné. Reklamní spot se super nabídkou může běžet velmi dlouho a přitom se bude týkat docela malé skupiny lidí. Měl jsem tedy pro ně návrh : uzavřít s T-mobilem smlouvu na dobu určitou, protože už jsem prý bez závazku. Dostalo se mi odpovědi jak přesně postupovat s výpovědí... Máte k tomu někdo nějaké informace?

anonym (28.8.2010 20:47:11)

Radiokomunikace OK, T mobile děs!