Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > 2v1 sloučení ADSL s MOBILEM v síti T-mobilu

2v1 sloučení ADSL s MOBILEM v síti T-mobilu

anonym (28.4.2010 11:47:39)

Tento můj příspěvek naleznete i v jiné diskuzi(České Radiokomunikace), ale podle mne je dobré to tu trochu rozmáznout ať všichni vědí co je T-mobil zač.. Týká se všech uživatelů ADSL půdvodně od ČRA co byli v roce 2009 prodání T-mobilu. Mám tedy teď linku ADSL napojenou k síti T-mobilu a zároveň vlastním mobil na paušál u T-mobilu. Po velké masáži televizní reklamou o možnosti sloučení služeb 2v1 jsem se zajímal jak mám postupovat a přišlo mi několik vyloženě neznalých odpovědí. Výsledek je, že sloučení možné není, nejsem nový zákazník. To je tedy dost podivné a ubohé jednání, ale dnes naprosto běžné. Reklamní spot se super nabídkou může běžet velmi dlouho a přitom se bude týkat docela malé skupiny lidí. Měl jsem tedy pro ně návrh : uzavřít s T-mobilem smlouvu na dobu určitou, protože už jsem prý bez závazku. Dostalo se mi odpovědi jak přesně postupovat s výpovědí... Máte k tomu někdo nějaké informace?

xxx (9.6.2010 23:12:00)

Poslat je někam zmr.. za....

Ondra (21.6.2010 20:13:55)

Blbost, pracuju na pobocce T-mobile a vim, ze pokud jiz mas(mate) aktivni ADSL a hlasovy tarif, jde pozadat o jejich slouceni v 2v1. Je jen dulezite mit obe tyto sluzby pod jednou fakturaci, toto vse..

anonym (24.7.2010 12:25:22)

přesně blbost, jde o to aby si měl nějaký konkrétní tarif