Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL od T-MOBILE bývalé české radiokomunikace

ADSL od T-MOBILE bývalé české radiokomunikace

anonym (4.5.2010 10:55:48)

To je neskutečné jak může společnost T-MOBILE zdrbat (a to je opravdu moc, hodně moc slušně řečeno) ADSL přípojku. Tento poskytovatel se se svou službou vrátil o 5 let zpátky, ale s tím rozdílem, že dnes nejsou schopni vyřídit reklamace které mám min. 1-2x měsíčně, což je ještě horší než tehdy. A další perla. V září 09 jsem podepsal pro lepší podmínky roční smlouvu s bývalýma ČRA kdy ADSL připojení bylo vpořádku a byl jsem vcelku spokojený. Ovšem od chvíle kdy je naším poskytovatelem T-MOBILE mi neustále internet vypadáva, rychlost, neskutečně kolísá a spomaluje na 1Mbit/s i méně, když platim 8Mbit/s. Pravda agregace 1:50 má na rychlost vliv, zajmavé je, že u ČRA mi nespadla pod 5Mbit/s a inter. vypadával jen vyjímečně. Proto jsem již podal několik reklamací a nakonec výpověď pro nedodržení smlovy z jejích strany. Bylo mi odpovězeno, že z jejich strany je vše vpořádku a v normě, podotýkam v normě. Prot chci-li uskutečnit výpověď musím zaplatit pokutu 4500,-Kč Takže nechci nikomu nic vymlovat, ale při dnešní konkurenci si myslím,že je možné se dát jinou cestou. S pozdravem P. Ostrava

Gac (4.5.2010 21:24:14)

Ano, T-Mobile po*ere vse, co muze. Je opravdu skoda, ze se toho CRa vzdali, T-Mobile musi byt vsude, hlavne konkurovat O2, ale aspon by to mohlo byt kvalitou.

Pavel (11.6.2010 21:40:08)

Pkud chcete prejit ke konkurenci tak mohu doporucit jedine O2

xxx (16.6.2010 07:20:50)

Jedna rada máme tady radiotelekomunikační uřad ! a tem neni problém podat stížnost na služby nebo kvalitu připojení !! z vlastní skušenosti vím že ČTU vem rada uděluje pokuty T-mobile nebo O2 atd takže je prostě aspon náká malá pokuta nemine +- 50 tisic :) Jinak O2 u mně trvalo zřídit připojku ADSL 8 mněsícu :( tak jsem podal stížnost na čtu a to byl najednou frmol na O2 razem se mohly přetrhnout :) a slizly pokutu ve víši 200 litru :)

Swbear (26.6.2010 04:59:07)

Hm... Na CTU jsem stiznost na poskytovatele kdysi podal a fyfuckovali me dooost rychle. Nebot pravni normu v teto zemi a tim dane podminky zadny poskytovatel neporusuje. Takze mate-li nejakou objednanou rychlost a padnete-li az na uroven agregace, mate proste smulu, ale vse je podle zakona v poradku. Neskutecny pristup...

Mike (8.7.2010 18:51:01)

Tak koukam, jeste ze jsem nepresel od GTS k T-Mobilu.... ac me GTSka v poslednich dnech nastvala, nemuzu si ztezovat, vse fakci, reklamace na draty jen jednou a blezkurychle opraveno... chtel jsem rusit GTS noveru i pevnou, ale po par minutach scitani a premejsleni kolik za to dam ted a kolik potom...jsem se uklidnil.... pravdou vsak je to, ze bych jednoznacne sel k UPC, bohuzel ho nemam zavedeny...takze za 475,- 8MB/512kb internet na pevne bez poplatku, jsem vazne spokojen...

Kellysen (9.5.2010 11:48:25)

Nemohu jinak než souhlasit.Po přechodu k T-MOBILE od ČRA rychlost klesla asi od třetinu.Po ukončení roční doby přejdu určitě k jinému poskytovateli.

Anonym2 (14.5.2010 00:31:56)

T mobile, nikdy. Neschopnost.

Johanka (14.5.2010 00:48:03)

http://www.t-mobile.cz/web/en/residental/for-friends/tariff-pratele-sit-nesit-friends-in-all-networks-plus http://www.t-mobile.cz/web/cz/Residential/Tarify-a-ceny/Pro-pratele/pratele-sit-nesit-plus Zkuste si tento tarif objednat. Mi se to nepodařilo. Na webu jej mají, v kompletním ceníku a podmínkách také. Ale nejsou schopni Vám jej aktivovat. Údajně je zrušen, to Vám sdělí na lince. Na webu ani zmínka. Já chtěla odejít od 02, kde jsme léta a chtěla využít akci 2v1 volání a ADSL. Raději ušetřím jinak. V naší lokalitě je dost slabé ADSL, ale pokud zavolám na poruchovou linku, tak ihned následující den přijede technik a vše prověří a "opraví". Fakt nechci O2 zase vychvalovat do nebes, určitě mají co zlepšovat, ale přístup se vůbec nedá srovnat. Zkušenost je nejlepší škola.

Pepan (16.6.2010 17:55:22)

Mám uplně stejný problém, dříve jsem měl adsl od GTS Novera a za celou dobu cca 3roky, bez problémů. Po přechodu k T-Mobile vypadne tak 3x za odpoledne, většinou to trvá krátkou dobu, ale jednou už to bylo dokonce půl dne. Myslel jsem že přibilo na adsl lidí ale takto to vypadá že problém bude spíše v poskytovateli. Pepan Brno

Pavel Praha (14.7.2010 16:36:17)

tak se taky přídám k názoru. Firma měla SHDSL včetně ISDN2 od ČRA. Až na mírné problémky pohoda. Sotva to přebral T-Mobile hrůza a děs. Během 2,5 měsíce 3x kompletní výpadek - 40 lidí bez spojení se světem (mail, telefon, fax) a odstranění po 10 urgencích 30 hodin a více. Ve smlouvě s ČRA (stále platná) je doslovně uvedeno "Maximální doba opravy poruchy 24 hodin. Jediný možný kontakt je zákaznická linka 800778888 a to je jen pro silné nátury. Naučené dvě věty a ty opakují třeba i 6 x dokola. I když jsou levnější, končíme a radím to i všem ostatním.

bluma (17.8.2010 22:25:52)

Připojení od O2 až 16 MB, měsíčně 400,-Kč. bez závazků, připojení za 1,-Kč., O2TV 30 programů v češtině v HD, filmy, dokumenty, sport, jako jediná TV umí TV archiv, videotéku a 10 hodin uložení na virtuálním disku v 02, možnost získání slevy na mobilní tarif od O2 100,-Kč. více na tel.: 773640446 nebo na pan.bluma@seznam.cz