Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > snížení cen nebo navýšení rychlosti

snížení cen nebo navýšení rychlosti

anonym (5.5.2010 07:21:43)

jak je to dlouho, co se t-mobilu snžil poplatek za pronájem síťě od O2 o 107,- Kč ... 2 měsíce ? jak je to dlouho, co mám doma 8 Mbit a upload 512 ? tak 2 roky ? zkrátka jak je to dlouho, co se nezměnila ani rychlost, ani cena ? (20 Mbit u nás nejde a zlobilo to - i když jsem 5 minut od ústředny, asi kabely vedou nejdelší cestou). Jen chci t-mobilu vzkázat, že při první příležitosti odcházím jinam. Pustím youtube v 720p, nestíhá to načítat ... chci poslat známému fotky, leze to 60 kilo ... zkrátka tyhle rychlosti v roce 2010 = nedostatečné ... cena 699,- = nedostatečné, vývoj rychlosti + ceny vzhleem ke konkurenci = nedostatečné. Jako ve škole :)

Johanka (14.5.2010 01:08:24)

Určitě k o2, mají dobrý techniky a rychlý přístup. Já taky nemohla sledovat videa, stream atd. Technik proměřil, opravil a dokonce snížil rychlost, což mě teda dost překvapilo, ale srozumitelně mi to vysvětlil a koukám na videa atd.Super. Díky.

anonym (24.7.2010 11:33:25)

Ha, jde vidět, že se tu někdo nevyzná, T-mobile jede přez stejné dráty jako o2, veškerá kabeláž stejná, navíc když přejdete od o2 k t-mobilu tak jsou stejní technici :), a nabýzí momentálně lepší ceny oproti o2, takže T-MOBILE mohu doporučit :)

Lee (25.7.2010 02:29:03)

Přesně... Síť je to jen jedna. A to síť s přimhouřeným okem ;) Přeci jen je v některých místech ČR starší než první Škoda 120 :D Jojo klasická kroucená dvoulinka, jak je daleko centrála tak je vše špatně. Osobně bych si net po dvou starých měděných vodičích zřídit nenechal. WIFI, koaxiál nebo nejlepe ethernet.

bluma (17.8.2010 22:23:01)

net od O2 až 16 MB, měsíčně 400,-Kč. bez závazků, připojení za 1,-Kč., O2TV 30 programů v češtině v HD, filmy, dokumenty, sport, jako jediná TV umí TV archiv, videotéku a 10 hodin uložení na virtuálním disku v 02, možnost získání slevy na mobilní tarif od O2 100,-Kč. více na tel.: 773640446 nebo na pan.bluma@seznam.cz