Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Výpadek ADSL???

Výpadek ADSL???

anonym (27.8.2010 11:53:43)

Zdravím, nevíte co se děje? V lokalitě OPAVSKO nejde, nebo jen velmi špatně funguje ADSL internet od O2. Při volání na techlinku O2 automat řekne, že mají poruchu na které pracují a spojení na operátora je ani po 30ti minutách nemožné. Nevíte co se stalo a komu všemu nejde net? Moje lokalita OPAVSKO , Štěpánkovice a KObeřice - ani v jedné vesnici nejde net. Díky za inf

anonym (27.8.2010 12:02:42)

Taky mi asi od 11 hodin nejde adsl - Liberec

anonym (27.8.2010 16:45:46)

Zasáhlo zřejmě všechny, příčina - výpadek DNS serverů. Stačí mít doma někde napsán nějaký veřejný záložní DNS server a ten si nastavit, např. od googlu. Vlastní internet šel, ale nebyl dostupný server pro překlad doménových jmen na IP adresy. Přenastavil jsem jiné než automitcké DNS od O2 a běželo to krásně. Jak to nastavit poradí chytrý strýček google. Problémy s DNS servery jsou v ČR časté, jsou častým cílem různých počítačových útoků.

anonym (27.8.2010 18:50:01)

Nevíte někdo jak to vypadá s opravami? služba má stále výpadky a podporu se nelze dovolat..

xxx (23.9.2010 21:12:12)

Ostrava taky vypadek včera večer , dneska je to stále najk nestabilní a rychlost kolisá mezi 1.6 až 5.2 MBps a ping ani nejde mněři ! doufám že si to ti krypli z O2 přečtou ! bežte raději placat babovičky z pisku paka !

xxx (23.9.2010 21:10:07)

Ale blbost , bez tak pracuješ u O2 , a včera jste si hraly na vláček a běhaly kolem servru a zavařilo ho :) (doufám že všichni vite co to znamená hrát si na vlaček ? že ne tak tedy : to so domluvite z kolegy z práce (u O2 častá praxe)svlíknete se do naha , seženete indulonu a pak už je to snad jasne Oca. do dír. atd a máte vlaček )

anonym (27.8.2010 13:35:55)

take neslo asi jílove u Prahy