Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > jaký poskytoval má nejnižší odezvu

jaký poskytoval má nejnižší odezvu

anonym (13.10.2010 11:22:36)

Zdravím, chtěl bych se zeptat který poskytovatel má v čr nejnižší odezvu. Mám net především kvůli her...teď mám volný 8mb za 700kč/měs a chcu pokud možno něco levnějšího ... z vlastní zkušenosti vím že o2 má lepší ping než volný... nemohl by mi někdo prosím poradit jaké bych měl alternativy kdo se v tom vyzná? Např by mě zajímalo jak je na tom tenhle provider Termsnet Naked ADSL slyším o něm prvně atd ... dík

anonym (13.10.2010 11:23:13)

jenom ADSL

anonym (16.10.2010 16:24:43)

Pokud hrajes mmo hry, tak ma na pripojeni majoritni vliv ani ne tak latence Tveho poskytovatele(pokud neni v ramci jeho site nejak rapidni, coz u volneho neni, jsem pres nej pripojeny taky), ale spis vzdalenost kam se pripojujes na host server te ktere hry. Tzn. latence rapidne naroste pokud je host server nekde "daleko" a packety cestuji pres nekolik poskytovatelu, pricemz kazdy z nich neco na zpozdeni prida. Jsou to prece jen draty. Podle meho nazoru to, jestli jsi pripojeny u Volneho, O2, nebo napr. TMobilu, nebude mit tak radikalni vliv na ping jako to, jak vypada traceroute packetu, ktere posilas a prijimas. Cim slozitejsi topologie site, skrz kterou se k host serveru hry dostavas, tim vyssi byva hodnota latence. Dam priklad: hraju Warhammer Online(uz jsem to zrusil, ale zkusenost je relativne cerstva) a pokud hraju na evropskem accountu, moje latence je, pri hostinfu z Nemecka, o dost nizsi, nez pri hre na accountu z USA, kde to doslova "drhne" z me strany a mam vysoke latence. Odbornici me pripadne opravi. :)

d_servis (24.10.2010 10:27:24)

latence do USA je technicky 100ms je to přes oceán a lepší to nebude rychlost světla je konečná :-)